Genel Haberler ve Makaleler

HSBC’den Mobil Bankacılık Uygulaması

HSBC’nin siz değerli müşterilerine özel bankacılık mobil uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz. Android market ve AppStore’dan ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Hsbc Mobil Bankacılık Size Ne Kazandırır ?

Kullanışlı ara yüzü ile müşteriyi direk sonuca götüren alt yapısı diğer bankalara göre daha sağlam bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Tek bir şifre ile sizi oyalamadan giriş yapabilir yada tek kullanımlık şifreler üretebilirsiniz. Göze hitap eden tasarımı ile işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Hsbc Mobil Bankacılık İle Neler Yapabilirsiniz ?

Günün her hangi bir saatinde atm olmadan istediğiniz şekilde hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Acil durumlarada kısa sürede zorlanmadan eft geçebilirsiniz. Tek tıkla havale geçmişinize ulaşabilir veya detaylı bir şekilde taksitlerinizi inceleyebilirsiniz. Limit artış talebinde bulunabilir, kredi kartı başvurusu , kredi başvurusu ve hesap açma taleplerini bankaya gitmeden bir dokunuş ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra otomatik ödeme talimatı verebilir yada normal bir şekilde fatura ödeyebilirsiniz. Bankamızın güncel haberlerini kontrol edebilir döviz durumunu anlık öğreneme şansına sahip olabilirsiniz. Hesabınızda bulunan Türk Lirasını dövize çevirebilir yada hesabınız da bulunan dövizi Türk Lirasına çevirebilirsiniz. HSBCMobil Bankacılık ile atm’ye gitmeden kredi kartı borcunuzu anında ödeyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri güvenli bir şekilde cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Gsm operatörünüz tarafından internet veri kullanımı için ücretlendirilebilirsiniz.

Hsbc Mobil Bankacılık Uygulamasına Nasıl Giriş Yapabilirim ?

Güvenli anahtar cihazı kullanıyorsanız Hsbc Mobil Bankacılık uygulamasına kullanıcı kodunuzu ve şifrenizi girdikten sonra tek kullanımlık şifre üretebilir hesabınıza erişebilirsiniz.

Eğer güvenlik anahtar cihazını kullanmıyorsanız Hsbc Mobil Bankacılık uygulamasına kullanıcı kodunuz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra gerekli adımları takip edip mobil güvenlik anahtar şifrenizi oluşturacaksınız. Bu şifreyi girerek kolayca hesabınıza erişmiş olacaksınız.

iPhone (iOS) için HSBC Uygulamasını İndirin.
Android için HSBC Uygulamasını İndirin.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir