Kampüste Kariyer Şenliği başlıyor

Üniversite öğrencileri ve firmalar Kampüste Kariyer Şenliği ektiğinde İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesinde bir araya geliyor. Öğrenciler, stantlarda kurum yetkilileri ile buluşup birebir iletişime geçebilecek ve çalışmak istedikleri kurumlardan staj ve iş başvuruları hakkında bilgi alabilecek.

Kampüste Kariyer Şenliği, üniversite öğrencilerinin firmalarla tanışmalarını, iş hayatına dahil olmalarını sağlayarak kariyerlerine başlayabilmeleri için bir fırsat sunmayı ve katılımcılar için etkinliğin verimli ve dolu bir şekilde geçmesini amaçlıyor.

2011 yılından bu yana düzenlenen Kampüste Kariyer Şenliği ektiğinde, şimdiye kadar çeşitli sektörlerden pek çok firma öğrenciler ile bir araya gelmiş, öğrencilerin iş yaşamına dahil olmasına katkıda bulunmuştu.

5-6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde, 10:00-21:00 saatleri arasında İKÜ Ataköy Yerleşkesinde düzenlenecek Kampüste Kariyer Şenliği’17, 10 oturumdan oluşacak ve ilk gün gerçekleşecek Kariyer Onursal Ödülleri Gecesi ile başlayacak. Sonraki günlerde birçok firmanın öğrenciler ile buluşacağı etkinlik, konser ve sürprizlerle devam edecek.

Etkinliğe ön başvuru yapmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer Şenliği İKÜ

Detaylı bilgi almak için:
Mert Dai
0507 291 22 06
mertdai27@gmail.com

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu