İlginç Bir Kazanç Yöntemi: Ütopya Premium Pasaport

Acun Ilıcalı tarafından satın alınan TV8‘in yeni yayın dönemine girdiğinden bahsetmiştik.  TV8’in merakla beklenen yarışma programlarından biri olan Ütopya’nın ilk bölümü birkaç gün içinde TV8’de yayınlanacak.

Ütopya, benimde merak ettiğim bir yarışma programı olduğu için araştırma yapmaya başladım. TV8’in yanı sıra yarışma programının internet üzerinden 7 gün 24 saat canlı olarak yayınlanacağını öğrendim. Fakat, ilginç olan şu ki, yarışmayı 7/24 canlı izlemek isteyenlerin Premium Pasaport hizmeti alması gerekiyormuş. Bu hizmetin ücretinin aylık 4.90 TL olduğu belirtiliyor.

Ütopya Premium Pasaport alanlara,

  • Dört adet canlı yayını günde 7/24 izleme
  • 360 derece kamera kontrolü
  • HD kalitesinde yayın
  • Yarışmacı oylamasına katılım
  • Diğer izleyicilerle canlı sohbet
  • Tüm özel Ütopya haber ve videolarına ulaşım

gibi özellikler vaad ediliyor. Sanıyorum böyle bir şey Türkiye’de ilk kez yapılıyor. Bana kalırsa 4.90 TL her Ütopya fanının ödeyebileceği düzeyde belirlenmiş bir miktar. Yarışma oylamasına katılım ve diğer izleyicilerle canlı sohbet imkanı da bu hizmetin tuzu biberi olmuş. Ayrıca, Premium Pasaport hizmeti alan izleyiciler yarışma içeriklerine mobil uygulamalar aracılığıyla da erişebilecekmiş. Para vermeden izlemek isteyenlerse, Ütopya’yı her gün tek kanaldan (utupya.com.tr üzerinden) 30 dakika bedelsiz veya her hafta TV8 ekranlarından izleyebilecek.

Şunu da eklemek istiyorum, duyduğum kadarıyla Ütopya yarışmasıyla ilgili açılan ve resmi olmayan web siteleri Acun Medya avukatları tarafından sert bir şekilde uyarılıyor, site sahiplerinin yayınlarını durdurmaları isteniyormuş. Bu bilgiyi de sizlerle paylaşmak istedim.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu