İlluminati Tarafından Öldürülen 10 Ünlü

Filmler, Tv Şovları, bilgisayar oyunları ve neredeyse tüm popüler kültürün içinde olan bir örgütten söz ediyorlar. Adını duymayan kalmadı! Herkes bu örgüte illuminati diyor. İlluminati‘nin, popüler kültürü yönettiği ve neredeyse tüm dünya şirketlerini dahi etkileyebildiğinden bahsediliyor. Günümüzde illuminatiyi herkes tarafından bilinir kılan şeyse, en az kendi gibi dünya yıldızlarının bu örgüte üye olduğu iddiaları. Aslına bakarsanız bu söylentilere maruz kalan ünlüler; giyimleri, taşıdıkları semboller, dövmeler ve sözleriyle durumu sanki destekliyorlar, dip not olarak inkar da etmiyorlar.

Bu örgütün birçok ünlünün yanı sıra siyasetçileri, Prenses Diana’yı bile öldürdüğü iddia edildi zamanında. Her ünlünün ölümünün ardından sayfalar dolusu teoriler yazanlar bile vardı. Bu teoriler kesinlikle saçma olabilir ama illuminati ile ilişkilendirilip, çok ses getirdikleri de kuşkusuz. İddia edilen bu teorilere bakalım:

1. Michael Jackson

Michael Jackson - Fotoğraf: huffingtonpost.com
Michael Jackson – Fotoğraf: huffingtonpost.com

İlluminati’ye karşı konuşmaya başlayan ilk ünlülerden biriydi. Onların müzik endüstrisini nasıl kontrol ettiklerini anlatmaya başladı. Özellikle buna karşı bir şarkı bile bestelemişti. Kendisine sübyancılık etiketini yapıştırlarını belirtti ve bunun bir komplo olduğunu iddia etti. Haziran 2009 tarihinde, Jackson evinde belirgin aşırı dozda uyuşturucudan ölü bulundu çünkü onun bu sözleri ölümüne neden olabilir.

2. Philip Seymour Hoffman

Philip Seymour Hoffman - Fotoğraf: Slate.com
Philip Seymour Hoffman – Fotoğraf: Slate.com

Birçok aktör gibi Philip Seymour Hoffman’da New York’ta kendi evinde aşırı dozdan uyuşturucu sebebiyle ölü bulunmuştu. Açlık Oyunları filmlerinde ‘Capitol’e karşı isyanın lideri olarak oynamıştı. Oynadığı sahnelerde ona karşı birçok mesaj verildiği speküle ediliyordu. En son, illuminati’ye üstü kapalı bir şekilde karşı koydu. Gençlere alkolün kötü olduğu mesajlarını veriyordu. Sonunda, kendi apartman dairesinde alkol ve uyuşturucudan ölü bulundu.

3. Aaliyah

Aaliyah - Fotoğraf: singersroom.com
Aaliyah – Fotoğraf: singersroom.com

Müzik kariyerinle kısa zamanda inanılmaz bir başarı yakalamıştı. Herkes onun geleceğini çok parlak görürken R&B şarkıcısı Aaliyah, 22 yaşında bir uçak kazasında öldü. İlluminati fanatikleri siyahi şarkıcının, kurban edildiğini düşünüyorlar. Sebebiyse, kendi gibi siyahi aynı zamanda örgüte yakınlığı ile bilinen Beyonce’e rakip olmasıydı. Aaliyah’ın ölümünün ardından Beyonce’nin önünde yükselişi için hiçbir engel kalmamıştı. İşte Beyonce şimdi bir star!

4. Brittany Murphy

Brittany Murphy - Fotoğraf: geeksandcleats.com
Brittany Murphy – Fotoğraf: geeksandcleats.com

Hollywood filmlerinde rol olarak kısa zamanda başarıyı yakalamıştı. Aniden çöktü ve esrarengiz koşullar altında öldü. Otopsi raporunda zatürre hastalığı için kullandığı ilaçlardan öldüğü belirtildi fakat, birkaç ay sonra aldığı ilaçlar incelendiğinde, bunlara sonradan eklenmiş bir çeşit zehir olduğu ortaya çıktı. İlluminati teorisyenleri bu ölümün bilerek yapıldığını düşünüyor.

5. Whitney Houston

Whitney Houston - Fotoğraf: uptownmagazine.com
Whitney Houston – Fotoğraf: uptownmagazine.com

Aşırı dozda uyuşturucu: Birçok nedene şaşırmıyoruz fakat Whitney Houston’ın ölümü büyük bir şok oldu. Houston ölümünden önce uzun yıllar uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele etmişti. Herkes uyuşturucuyu bıraktığını düşünürken o, esrarengiz bir şekilde otel odasında ölü bulundu. Örgütün varlığına inan herkes Houston’ın kurban edildiğini düşünüyor.

Diğer 5 ünlüyü görebilmek için 2. sayfaya geçebilirsiniz…

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

1 2Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu