Genel Haberler ve Makaleler

ING Bank ParaMara Uygulamasıyla 1000 TL Kazandırıyor

ING Bank, yeni para isteme ve para gönderme uygulamasını kullanan kullanıcılara 1.000 TL para ödülü kazandırıyor.

Kampanyaya katılmak için öncelikle ING Bank’ın ParaMara uygulamasını iOS, Android ya da Windows işletim sistemi bulunan akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. 1.000 TL para ödülünü kazanabilmek içinse, ParaMara uygulamasının “Para İste” özelliğini kullanmanız gerekmektedir. Katılımcılar ING Bank’ın jürisi tarafından her hafta değerlendirilecek ve en yaratıcı para isteme metodunu yakalayanlar 1000 TL ödül olacak.

ING Bank ParaMara Uygulmasıyla Para Ödülü Nasıl Kazanılıyor?

Her hafta değişik bir tema ile para istemeniz gerekmektedir, bu temalar ING’nin ParaMara uygulamasının sosyal medya hesaplarından duyurulmaktadır. Örneğin, bu haftanın teması Yılbaşı! Bu temayı kullanarak en yaratıcı mesajınızı ve fotoğrafınızı “0532 752 22 05” numaralı telefona göndermeniz gerekiyor. Elbette, öncelikle uygulamayı akıllı telefonunuza indirmelisiniz.

Her hafta 5 katılımcı 1.000 TL kazanma şansı yakalıyor. Bu kampanya 1 kişi yalnızca 1 kere katılabilmektedir, bu sebeple en yaratıcı mesaj ve fotoğrafınızı iyi seçin.

Katılımcıların kazandıkları parayı nasıl alacağını da yazalım; kampanya sonunda ödül kazanacak katılımcıların ParaMara uygulamasında bulunan aktivasyonları tamamlaması gerekmektedir. Ardından, kazanan katılımcının ön ödemeli bir kart türü olan “ininal” kartı yaratması beklenecek ve para ödülü bu karta yatırılacaktır. İninal kartlar nakit çekme işlemlerine kapalı olduğundan dolayı, ödülünüzü kart harcamasıyla kullanabileceksiniz.

ING Bank’ın ParaMara uygulaması ve para ödülü kampanyasının son tarihi 31 Aralık 2014’tür. Uygulamayı App Store, Google Play Store ve Windows Store’dan indirebileceğiniz gibi telefonunuzdan “PARAMARA” yazıp 2205’e kısa mesaj atarsanız, uygulamanın indirme bağlantısı size SMS ile ulaştırılacaktır.

Eray Bozan

Eray, eski bir Konupara yazarı. Yazarlığı süresi boyunca ilgili olduğu kişisel finans, yatırım ve ekonomi gibi belli başlı alanlarda yazılar hazırladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir