Genel Haberler ve Makaleler

İnovasyon İstanbul 2015’e Davetlisiniz!

Türk iş dünyasının en önemli inovasyon etkinleri arasında gösterilen İnovasyon İstanbul bu yıl 3’üncü kez düzenleniyor. Intel Başkan Yardımcısı Martin Curley, TomTom International Başkan Yardımcısı Peter Overmann, Barclays İnovasyon, Müşteri Stratejileri Başkan Yardımcısı Angy Aboud ve birçok deneyimli ismin konuşma yapacağı İnovasyon İstanbul 2015: panel, seminer ve atölye çalışmaları ile tüm davetlileri yeni bir soru ve gözlem yolculuğuna çağırıyor.

Organizasyonu Açıkinovasyon.com ajansı tarafından yürütülen İnovasyon İstanbul 2015 etkiliğinin amacınını; İnovasyon, Pazarlama, İş Geliştirme, Ar-Ge, Ürün Yönetimi/Geliştirme, Süreç Yönetimi, Kalite/Organizasyon, Üretim vb. alanlarda çalışan yöneticiler ve uzmanlar arasında bir sinerji ortamı oluşturmak ve inovasyonun nasıl yapılacağına ilişkin pratik uygulamaların paylaşılması oluşturuyor.

21 Nisan 2015 tarihinde İstanbul Deniz Müzesinde gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak için www.inovasyonistanbul.com adresinden detayları öğrenebilirsiniz.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir