Instagram’ı bilgisayarınızdan da kullanabilirsiniz

Sosyal fotoğraf paylaşım ağı Instagram, iPhone ve Android işletim sistemi olan telefonlarda kullanılabiliyor. Şu zamana kadar bilgisayarlardan Instagram kullanım özelliği ne yazık ki geliştirilemedi. Instagram resmi web sitesinden kullanıcıların profillerine erişip, yalnızca profillerinde düzenleme yapmalarına ve uygulamaları kaldırmalarına olanak sağlıyor. Instagram takipçilerinizi ve takip ettiklerinizi resmi sitelerden göremiyorsunuz.

Bu yazıda, Instagram’ı bilgisayarınızdan nasıl kullanabileceğinize dair bir kaç ipuçu vereceğim. İlk olarak takipçilerinizi veya sizi takip eden kullanıcıları Statigr.am sitesinden görebileceğinizi söylemek istiyorum, bu site üzerinden ayrıca yeni kullanıcıları takibe alabilir, istemediğiniz hesapları takipten atabilirsiniz. Birçok özellik mevcut, siteyi ziyaret ettiğinizde keşfetmenizi bekleyen özellikler karşınıza tek tek çıkacak.

Diğer ipucu ise, bilgisayarınızdan Instagram’a fotoğraf yüklemenizi sağlacak: bunun için iki alternatif yol var; birincisi Bluestacks isimli programı indirip, Instagram eklentisi kurarak tüm Instagram özelliklerinden tam olarak yararlanabilirsiniz. Bu program hakkında internette daha fazla bilgi mevcut. İkinci alternatifiniz ise Gramblr isimli programı yüklemeniz olacak, bu programla Instagram hesabınıza anında fotoğraf gönderimleri yapabileceksiniz.

Eğer daha farklı bir alternatifiniz varsa, bize söyleyin.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu