iPhone 6 Çıkış Tarihi, Görüntüler ve Özellikleri

iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinin arkasından kullanıcılar iPhone 6 için Apple‘a görülmemiş bir baskı yapıyor diyebiliriz. Bir telefonda olması gereken tüm özelliklerin en iyi şekilde iPhone 5S ve 5C modellerinde olması kullanıcıların iPhone 6 için beklentilerini yükseltiyor.

Bu yayını internet üzerinde dolaşan söylentiler doğrultusunda hazırladık ve yeni haberler gelmeye başladıkça yayını güncelleyeceğiz.

Öncellikle kesin olan bir şey var ki, iPhone 6 ekranı daha da büyük bir biçimde karşımıza çıkacak.

iPhone 6 Ne Zaman Satışa Çıkacak?
Telefonun satışa çıkacağı tarih henüz belirsiz olsada büyük bir ihtimalle 2014 yani bu yıl içersinde tanıtılacak.

Biz genellikle söylentilere pek önem vermiyoruz fakat, Apple’ın iPhone 6’da kullanacağı iOS8 için yoğun olarak çalıştığını ve bazı etkinliklerde iOS8 ile iPhone 6’nın Haziran’da tanıtılacağı duyumları yetkili isimlerin ağzından çıkıyor.

iPhone 6 Hangi Özelliklerle Gelecek?
iPhone 6’nın dev bir Retina ekranla, Apple’ın yeni dokunmatik ID parmak izi teknolojisiyle geleceği en büyük söylentiler arasında. Ayrıca ekranın 1080p Full HD çözünürlük özelliği sağlayacağı belirtiliyor.

C-Tech tarafından ortaya çıkarılan ve iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen kasa görüntüsü iPhone 6’nın oldukça ince bir şekilde çıkacağı söylentilerine neden olmuştu. Hatta fotoğrafı sızdıran çalışan ile Apple arasında hala devam eden bir dava söz konusu.

iphone 6 kasası

Daha öncesinde iPhone 5S’in kamera çekim kalitesi birçok kez karşımıza çıkmıştı. Özellikle Burberry defilesinde çekimler için iPhone 5S kullanılmıştı. Apple, iPhone 6 içinde görüntü kalitesinden ödün vermeyecektir. 2013 Mayıs ayında Apple’ın diğer aydınlatıcıları uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan bir patent aldığı biliniyor, muhtemelen bu özelliği iPhone 6’da kullanacak.

Yazının devamında iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen görüntüleri bulabilirsiniz.

iphone6

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

1 2 3 4Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu