İş İlanları için En İyi 5 Mobil Uygulama

İş bulabileceğiniz, iş ilanları araması yapabileceğiniz mobil uygulamalardan bahsedeceğiz. Artık iş ararken masaüstü web siteleriyle sınırlı değilsiniz. Değişen teknolojiyle; kafede, parkta ya da oturduğunuz kanepede kendinize uygun iş ilanlarını cep telefonunuza indirebileceğiniz mobil uygulamalar ile araştırabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere bedelsiz olarak hizmet veren ve iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz kullanışlı mobil uygulamaları takdim edeceğiz.

Kariyer İş Ara (iOS ve Android)

Kariyer İş Ara uygulaması, 2014 Webrazzi Ödülleri‘nde Yılın İş Arama Sitesi kategorisinde 1. seçilen Kariyer.net’e ait. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek, mevcut site üyeliğinizle giriş yapıp, iş ilanlarını görebilir ya da yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Uygulama oldukça hafif bir tasarıma sahip olduğundan kolayca kullanabilirsiniz. Kariyer İş Ara uygulamasını Android için buradan, iOS (iPhone) için buradan indirebilirsiniz.

Yeni Bir İş (iOS ve Android)

Ülkemizin en geniş ve eski iş arama hizmet sitelerinden biri olan Yenibiris.com‘un mobil uygulamaları sayesinde iş aramalarına cep telefonlarınızdan da ulaşabilirsiniz. Sitenin Yeni Bir İş uygulaması kolay bir kullanım ve tasarım özelliklerine sahip. Mevcut üyeliğiniz ile ya da yeni bir üyelik oluşturarak iş ilanlarını görüp, başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Bir İş uygulamasını Android için buradan, iPhone (iOS) için buradan indirebilirsiniz.

Eleman.net (iOS ve Android)

10 yıldan fazla süredir, iş arayanlara ve iş verenlere ortam sağlayan Eleman.net‘in mobil uygulaması diğerleri gibi oldukça kolay bir kullanıma ve tasarıma sahip. Uygulamayla özgeçmiş oluşturmadan iş ilanlarını görebilmek mümkün. İş ilanlarına başvurmak içinse doğal olarak üye girişi yapmanız gerekiyor. Eğer bu siteye daha önce üye olmadıysanız mobil uygulama üzerinden de üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eleman.net uygulamasını Android için buradan, iPhone (iOS) için buradan indirebilirsiniz.

Secretcv İş İlanları (iOS)

Secretcv.com sitesinin mobil uygulaması olan Secretcv İş İlanları şu anda yalnızca iPhone (iOS) için kullanılabilir durumda. Saygın firmaların verdiği iş ilanlarını uygulama üzerinden görebilir, özgeçmiş oluşturabilir ve iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone (iOS) için buradan indirebilirsiniz.

Serieleman İş İlanları (Android)

Serieleman.com‘un mobil uygulaması olan Serieleman İş İlanları şu anda sadece Android platformları üzerinden kullanılabilir durumda. Bu uygulama sayesinde mevcut iş ilanlarını görebilir ve iş başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Android için buradan indirebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu