İstikbal’den Franchising (Bayilik) Fırsatları

İstikbal Mobilya, 1957 yılından beridir gerek ürünleri, gerek tasarımları gerekse satış sonrası hizmetleriyle her zaman mobilya sektörünün tercih edilen markaları arasında yer almıştır.

Kayseri ilinde 1957 yıllarında küçük bir marangoz atölyesi olarak çalışmaya başlayan İstikbal, 80 yıllardan itibaren gelişme göstermiş ve bu yılları takiben bir fabrika ile yoluna devam ederek günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Ülkemizin en kaliteli mobilya markalarından olan İstikbal, bayilik / franchising olanaklarıyla birlikte ülkemizde şu anda 1000’in üzerinde mağazayla hizmet vermektedir.

Her şeyden önce kalite politikasını ön planda tutmasıyla ülkemizde mobilya sektöründe güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. İstikbal’den bayilik alacak olanlar ise markanın bu güvenilirliği ile kuşkusuz ki, birkaç adım önde başlayacaklardır.

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

Her şirket gibi İstikbal Mobilya’da bayilik vermeden önce belirlediği bayilik şartlarının karşılanmasını istemektedir. Bu bayilik şartlarının, ortalama işletme sermayesinin 350 bin TL, mağaza dekorasyon maliyeti olan ortalama 150 bin TL ve toplamda yaklaşık olarak 500 bin TL sermayenin olmasıdır.

İstikbal bayiliği için mağazanın açılacak olan bölge ve mağazanın metrekaresine göre giriş ücreti talep etmekte, royalty ise talep etmemektedir. Mağazanın franchising hedefleri arasında metropol şehirler başta olmak üzere; Uşak, Manisa, Kahramanmaraş ve tüm Türkiye illeri yer almaktadır. Ayrıca Bellona Franchising ve Çilek Mobilya Bayilik konularının da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Son olarak İstikbal’in bayilik fırsatının yeni bir iş başlatma açısından oldukça avantajlı olduğunu düşünüyoruz. Bilinen ve franchising veren ünlü markalar arasında olduğu için düşünülmesi gereken bir fırsat. Diğer bayilik veren firmalar için bayilik veren firmalar kategorimizi farklı ve ilginç yeni fikirler için İş Fikirleri kategorimizi incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu