Genel Haberler ve Makaleler

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Artık Mümkün!

Bir hayaliniz var ve ev sahibi olmak istiyorsunuz ancak bütçenizi zora sokup yüksek faizli kredi almak da istemiyorsunuz… Kira öder gibi ev sahibi olmak için en ideal çözüm Eminevim’de. Eminevim’in birbirinden avantajlı her bütçeye uygun taksitli ev sahibi yapan sistemleri ile kolayca ev sahibi olmanız mümkün. Piyasadaki bankaların kredi sistemleri ile taksitle ev almak ne kadar zor ya da imkansızsa, Eminevim’in 28 yıla dayanan tecrübesi ve avantajlı sistemleri ile çok kolay.

Kira Öder Gibi Ev Almak Mümkün Mü?

Eminevim aslında Türk insanının doğasında var olan ve gerek kırsal kesimde imece diye adlandırılan gerekse de ev hanımlarının altın günü olarak uyguladıkları bir sistemi profesyonel zeminde uygulayarak kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen herkese ev almayı kolay hale getiriyor. Eminevim sisteminde bir defaya mahsus talep edilen toplam ev bedeline bağlı olarak organizasyon bedeli alınıyor. Organizasyon ücretini veren kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen katılımcılardan oluşan 100 ya da 120 kişilik gruplar oluşturuluyor. Her bir gruptaki katılımcı şahısların ödeyecekleri aylık tutarı belirledikleri taksitlerle bir ödeme havuz sistemi oluşturuluyor. Her ayın sonunda noter nezaretinde yapılacak olan çekiliş sonrasında kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen katılımcı ailelerden birine ev bedeli teslim ediliyor. Bu şekildeki en geç gruptaki kişi sayısı kadar taksit sonrasında tüm katılımcılar belirlenen ev bedeline sahip oluyor ve istedikleri yerden istedikleri evi alabiliyorlar.

Çekiliş Sistemleri İle Taksitle Ev Almak

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler, Eminevim çekiliş sistemlerine dahil oluyor. Eminevim çekiliş sistemi ise vade ortası ve sabit kira yardımlı sistemler olarak ikiye ayrılıyor. Düşük ve sabit taksitli çekiliş sisteminde taksit miktarı sabit tutuluyor ve katılımcılar ödemeye başladıkları aydan itibaren toplam vade sayısının yarısını geçtikleri ilk ayda ev bedelini alıyorlar. Örneğin 100 kişilik bir grupta 51. ayda herkese ev bedelinin tamamı ödenerek daha fazla beklemeden ev sahibi olmuş oluyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin yardımına koşan Eminevim’in sabit kira yardımlı sisteminde ise çekilişte ev bedelini kazanan katılımcı ailelerin aylık ödemeleri vade sonuna kadar sabitlenmek üzere cüzi miktarda artırılıyor. Bu artış miktarı da, ev bedelini daha sonra alacak kişilere kira yardımı şeklinde yansıyor.

Kolay, Keyifli ve Taksitli Ev Almanın Yolu: Eminevim

Eminevim’in diğer bir avantajlı sistemi de kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen katılımcı kişilerin hiçbir peşinat ya da faiz ödemeden evlerini almalarına olanak sağlayan vade ortası sistemidir. Vade ortası sisteminde katılımcı kişiler öncelikle ne kadar değerinde bir ev almak istediklerini belirliyor ve sonrasında aylık ne kadar ödeme yapabileceklerini tayin ediyorlar. Toplam ödemenin kaç ay vadede yapılacağı da buna bağlı olarak hesaplanıyor. Eminevim tarafından belirlenmiş organizasyon bedelini ve ilk taksitini ödeyen ev sahibi olmak isteyen katılımcılar, belirlenen bir gruba dahil ediliyor. Vade sayısının yarısı kadar ay ödemelerini yaptıktan hemen sonraki ayda başlangıçta talep ettikleri konut bedelini alarak kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler istedikleri eve kavuşmuş oluyor. Ev sahibi olduktan sonra da kalan vade sayısı kadar ödeme yaparak aldıkları ev bedelinin de tamamını ödemiş oluyorlar.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İstiyorsanız Eminevim’e Uğrayın…

Türkiye genelindeki 100’ü aşkın farklı şubesi ile bütçesi, konumu, durumu ve yaşam standartları ne olursa olsun herkese sunduğu bu fırsatla kira öder gibi ev almak mümkün! Siz de kira öder gibi ev sahibi olmak nasıldır diye merak edenlerdenseniz hemen en yakınınızdaki bir Eminevim ofisini ziyaret ederek ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir