Komagene’den Bedelsiz Bayilik Fırsatı

Komagene, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Ülkemizde en çok sevilen ve tercih edilen çiğköfte sektörünün öncü liderlerinden olan Komagene şubelerinde, çiğköftenin yanında içli köfte, çeşitli mezeler ve tatlılar da satılabilmektedir. Bazı kaynaklara göre Komagene şubelerinde yakında waffle satışı da yapılabilecek.

2009 yılında kurulan, bayilik / franchising vermeye başlayan firmanın şu anda onlarca şubesi olduğunu söyleyebiliriz. Komagene’nin Maydem, Mısırgene, Büfegene gibi alt markaları da bulunmaktadır. Bayilik alacaklara şube, AVM, karavan olarak üç ayrı konsept sunulmaktadır.

Komagene, franchising almanız dahilinde eğitim ve denetimi sürekli sürdürmeye devam ediyor. Aynı şekilde reklam kampyanlarıyla da satışları destekliyor. Marka bilinirliği daha önceden olduğu için müşterileriniz hazır bir şekilde size gelecektir. Komagene, bayilik alacaklardan malzeme tedariklerini ve pazarlamayı merkeze bırakmasını ve işletmecinin satışına, karına rahatça odaklanabilmesini sağlıyor. Franchising için istenen şartlar arasında ise; işin başında durulması, kurallara uyulması, ödemelerin zamanında yapılması ve sistemle rekabet edilmemesi gibi konular bulunuyor. Komagene’nin bedelsiz olan bayilik girişi, sermayesi olmayan fakat iş kurmak isteyenler için büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Komagene Bayilik Şartları

Bu arada küçük bir hatırlatma yapalım, Komagene’nin franchise giriş bedeli 2014 yılının sonuna kadar alınmayacak. Yani 2015 ve gelecek yıllarda Komagene’den bayilik almak isteyenler ücret ödeyecekler. Komagene’den franchising fırsatları ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi bize yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Dilerseniz franchising kategorimizdeki yayınlara göz gezdirip, farklı fırsatlara bakabilirsiniz.

Diğer bayilik veren firmaları görebilmeniz için bayilik veren firmalar kategorimizi farklı veya ilginç yeni fikirler için İş Fikirleri kategorimizi incelemenizi öneririz.

Exit mobile version