Konut ve Ofisler için Nef ile Kolay Yatırım

Günümüzde hala karlılığını devam ettiren yatırım araçlarından biri olan emlak, yine kazandırmaya devam ediyor. Özellikle Nef gibi markalar yeni gayrimenkul projelerini hayata geçirerek, emlak alanına yatırım fırsatını canlandırmaya devam ediyorlar.

Bu aralar televizyonda sıkça reklamlarını gördüğümüz “Nef ile kolay yatırım” sloganıyla şimdiye kadar emlak konut yatırımı yapmamış olan ve gayrimenkul yatırımıyla birikimlerini değerlendirmek isteyenler herkes için Nef, kolay bir yatırım fırsatı sunuyor.

Nef Kolay Yatırım Avantajları

  • Nef kolay yatırım ile gayrimenkul peşinatını 24 ayda ödeyebiliyorsunuz,
  • Kredi ödemelerinize de teslimde yani iki yıl sonra başlayabiliyorsunuz,
  • Teslim ile beraber kira geliri elde edeceğiniz için de kredinizin yarıdan fazlasını kiranız ödüyor ve böylece kolayca kazanım elde edebiliyorsunuz.

Şimdiye kadar emlak alanında yatırım yapmayı es geçtiyseniz, Nef’in bu kolay yatırım avantajlarından bir an önce faydalanmanızı tavsiye ederim. Çünkü, yapacağınız emlak yatırımında peşinatı 24 ayda ödeyebilecek ve kredi ödemelerinizi de 2 yıl sonra yani alacağınız emlak kullanılabilir duruma geldiğinde ödeyebileceksiniz. Bu durumda kira gelirinizle kolayca kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Nef’in Satışı Tamamlanan Bazı Projeleri

Nef, Timur Holding tarafından hayata geçirilen bir markadır. Şu ana kadar Nef; Nef Merter 12, Nef Kağıthane 08, Nef Kağıthane 10 gibi satışı tamamlanmış ve 5 yaşamı başlamış projelere imza atmıştır.

Nef’in şu anda satışa devam eden projeleri ise şöyle; Nef Şişli 25, Nef Ataköy 22, Nef Merter 13, Nef Kağıthane 03, Nef Points 98, Nef Points 04, Nef Points 06.

Ayrıca, Nef tarafından yakında başlaması planlanan projeler arasında olan Nef Bebeköy projesi, İstanbul Boğazı’nın en güzel noktasında yer alan Bebek sırtlarında gerçekleşecek. 68.000 m2’lik arazide hayat bulması beklenen projede 15 bina yer alacak.

Önemli bir yatırım aracı olarak görülen emlak yatırımı kararlarınızı, Nef’in kolay yatırım fırsatlarını göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. Nef’in kolay yatırım tekliflerinin detaylarını Nef satış ofisleri ve 444 9 633 numarasından öğrenebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu