Matematik Sorularını Whatsapp’tan Çözen Girişimci

whatsappÖnemli bir iletişim aracı haline gelen Whatsapp ile Matematik sorularını çözen girişimci İbrahim Ataş, güzel bir girişimcilik örneği sergiliyor.

Whatsapp’ın görüntülü ve sesli mesaj gönderme özelliğini en faydalı şekilde kullanan Ataş, kolay ve anlaşılır bir şekilde soru başına 1TL talep ediyor. Farklı kullanıcılara göre paketler hazırlayıp tanıttığı tanışma paketi için 10TL talep ediyor ve bu paket karşılığında çözemediğiniz 10 adet Matematik veya Geometri sorusunu size çözüyor. Eğer anlamadığınız bir nokta olursa yine Whatsapp üzerinden İbrahim Ataş’la iletişime geçerek soru sorabiliyorsunuz.

İbrahim Ataş, müşterilerinin izlemesi gereken yolu 4 basit adımda sıralıyor;

1# – Ödemeyi belirtilen hesaba yapıyorsunuz,
2# – Ödeme yaptığınızı bildiriyorsunuz
3# – Sorunuzun fotoğrafını çekerek Ataş’ın mobil telefon numarasına Whatsapp ile gönderiyorsunuz,
4# – Kendi ifadesiyle “Yer ve zaman sınırı olmadan” sizlere bu soruların çözümlerini gönderiyor, gerekiyorsa şekil üzerinde -örneğin geometri soruları- size anlatarak görüntüleri yolluyor.

Biz bunu girişimcilik adına güzel bir örnek olarak gördük, harika!

Bu arada, daha fazla bilgi için İbrahim Ataş’ın http://ogrensen.wordpress.com/ adlı blogunu ziyaret edebilirsiniz, detaylı olarak sistem anlatılmış durumda.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu