Merakla Beklenen BlackBerry Classic Satışta

Blackberry, kendisinden vazgeçemeyen kullanıcıları için Classic modelini satışa sundu. Daha öncesinde BlackBerry’nin Kim Kardashian’lı Yeni ‘Klasik’ Telefonu adlı yayında Blackberry’nin yeni reklam yüzünün sosyetik güzel Kim Kardashian olduğundan bahsetmiş ve Blackberry Classic telefon modelinin yakında satışa sunulacağını dile getirmiştik.

Beklenen gün geldi ve Blackberry, yeni telefonunu satışa sundu. Blackberry Classic fiyatı şu anda yurt dışında 449 dolara satılıyor. Ülkemizde ise yaklaşık olarak 1000 TL fiyatla satışa çıkacağı beklenmektedir. Blackberry severlerin beklediği kadarıyla, Blackberry markasınında büyük umutlarla satışa çıkardığı telefon oldukça fazla özellik barındırıyor.

Blackberry’nin akıllı telefon sektöründe kan kaybetmesinin önündeki en büyük engel muhtemelen herkesin tahmin edebileceği uygulama eksiklikleriydi. Şirket, bu uygulama eksikliğini yeni telefonu Blackberry Classic ile bitirmiş durumda. Telefon Blackberry 10 işletim sistemiyle çalışıyor fakat istediğiniz Android uygulamalarının tümünü telefonunuza kurabiliyorsunuz. Blackberry’nin Classic modelini tanıttığı kısa videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemciyle çalışan Blackberry Classic, 2 GB bellek, 8 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera özelliklerinin yanı sıra mevcut 16 GB depolama alanı sunuyor. Ayrıca hafıza kartları sayesinde depolama alanını 128 GB’a kadar çıkarabilmeniz de mümkün oluyor. Elbette, en büyük özelliği Blackberry’nin eşsiz klavyesi Classic modelinde daha da geliştirilmiş durumda.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu