Misspoem Sermayesiz Bayilik Veriyor

Ülkemizde ve yurtdışında olmak üzere toplam 100 bayilik mağazası bulunan ve gençlere hitap eden giyim markası Miss Poem bayilik veren firmalar arasında iyi bir seçenek olmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda büyümeye odaklanan Miss Poem 2015 yılı içerisinde franchise vererek mağaza sayısını yarı yarıya artırmayı planlıyor.

Miss Poem’in girişimcilere ve yatırımcılara sunduğu avantajlar dahilinde, görsel tasarım desteği, mağaza içerisinde satılacak olan ürünlerden istenilen miktar kadar sipariş verilebilmesi, vadeli çalışmalarda teminat mektubu alınmaması, satış, PR ve reklam desteği bulunuyor. 2015 yılı hedeflerinden bahseden Miss Poem Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sekman, mağaza sayılarının yüzde 50 artırılmasını planladıklarını belirtiyor.

Bu yıl da markalaşma ve franchise konusunda atılımda olacağımız bir yıl olacak. 20 yıllık bir marka olmanın bilinciyle, Miss Poem olarak, bayilerimizle birlikte gün geçtikçe daha büyüyen bir aile olmak istiyoruz. -Suat Sekman

Miss Poem Bayilik Şartları

Miss Poem’in bayilik şartları arasında tavsiye edilen lokasyonlar bulunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Mersin, Antalya, Kütahya ve Manisa gibi şehirler uygun yerler olarak gösterilirken. İlk sermaye yani başlangıç bedeli alınmıyor. Ciro hedefiyse mağazanın bulunduğu yere göre değişiklik gösteriyor.

Miss Poem’de bayilik için başlangıç ve royalty alınmıyor olması sermayesiz bayilik için olduça hoş bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bayilik başvuru için 444 1 355 numaralı telefondan iletişim sağlayabileceğinizi hatırlatalım.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu