Mobil Uygulama Girişimleri Üzerine…

Mobil uygulama girişimleri yıl içerisinde çok fazla başarılı uygulamaların çıkmasına neden olmuştur. Son yıllarda bazı mobil uygulamalar girişimciliğinden dolayı çok fazla dikkat çekmiş ve yeterli sayıda kullanıcıya ulaşmıştır.Son yıllarda insanların artık mobil çağlarını yaşadığı için mobil uygulamalara çok fazla yönelmiştir. Mesela bir taksi uygulaması olan Bitaksi uygulamasına çok fazla bir bütçe ayarlanmış ve çok fazla tutulan bir uygulama haline gelmiştir.

Bu uygulama sayesinde çok fazla taksi ile bağlantılı olarak büyük bir uygulama olmuştur. Son zamanlarda bu tür uygulamalar sayesinde bazı kişiler çok fazla para kazanmıştır. Uygulamaları gün geçtikçe yenileyen ve gün geçtikçe uygulama çıkmaktadır. Uygulamalar genel anlamda hizmet üzerinedir.

Mesela YemekSepeti‘nin yapmış olduğu uygulama son derece basit gözükse de bu uygulamada büyük bütçeli bir uygulamadır. Bütün platformlarda başarılı bir uygulama olmasından dolayı çok fazla kullanıcı kitlesi vardır.

Yemek firmalarının güncel yemek fiyatlarını kullanıcıya ücretsiz bilgi veren bir uygulamadır. Çok fazla kullanıcısı olduğundan gelir kaynağı reklamsız halde çok fazladır. Neredeyse 5 milyon kullanıcıyı geçmiştir. Ülke çapında geniş bir uygulamadır.Bu uygulamalar çok fazla değildir. Bu yüzden rakipsiz olduğu için çok fazla geliri olmaktadır.Mesela bir teknolojik ürün satıcı firmanın geliştirmiş olduğu bir uygulama sayesinde kolaylıkla ürünlerini internet üzerinde tanıtabilir ve mağazaya gelmeden kullanıcı mağazanızı gezebilir.

Öneri: Mobil Uygulama Yaparak Para Kazanma

Mesela bir soru cevap uygulaması olan Ethan firma kullanıcıların sorunlarını buradan alıp buradan yanıtlıyor. Aslında müşteri memnuniyeti için harika bir uygulamadır. Bir milyondan fazla indirme sahiptir. Bu yüzden kullanıcılar bütün sorunlarını bu mobil uygulamadan kaydetmektedir. Diğer uygulamalar ise genellikle kullanıcıyı günlük hayatta bir şeyler katmak ve rahatlatmak amaçlıdır. Sizde bu tür geniş bütçeli bir imkanınız varsa bu mobil uygulama yaparak çok fazla paralar kazanabilirsiniz.

Geniş bir reklam bütçesi yazılım bütçesi ve teknik servis bütçeleri ile düzenlenmiş bir organizasyon ile ülke çapında çok fazla kullanıcı edinebilirsiniz ve reklam alanları ile gelir elde edebilirsiniz. Bu gelir çok fazla olabilir. Çünkü yerel uygulamalarda hiçbir net rakibiniz olamaz bu yüzden tek uygulama ile çok para kazanabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu