Mondo aracılığıyla dört ayda 20 milyon sterlin transfer edildi

Birleşik Krallık merkezli yenilikçi banka Mondo aracılığıyla sadece dört ayda 52 bin müşterinin 20 milyon sterlin para transferi gerçekleştirdiği açıklandı.

Mondo tarafından yapılan açıklamada uygulamanın başlangıçta iki aylık sürede harcanan günlük toplam tutarın 80 sterlin seviyelerindeyken son iki ayda bu rakamın 200 bin sterlin seviyesine çıktığı belirtildi. Açıklamada mart ayında beta olarak kullanıma açılan Mondo uygulamasının yalnızca dört ayda 52 bin kullanıcıya ulaştığı ve bu kullanıcıların yaklaşık 20 milyon sterlini geçkin harcama yaptığına da yer verildi.

Mondo için büyük bir hedef olan 20 milyon sterlin harcama tutarı, diğer benzeri yenilikçi dijital bankalar için de hiç kuşkusuz ki önemli bir gelişme oldu.

İngiltere’nin ilk akıllı bankası olarak yola çıkan Mondo, ‘yenilikçi dijital bankalar’ için de sektörün lideri olmak istiyor. Henüz beta sürecinde büyük bir hedefi gerçekleştiren Mondo için alan liderliğinin çok da uzak olduğu söylenemez.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu