Nar Mobile, Cannes Lions Festivali’nde Ödüllendirildi

Azerbaycan’da faaliyet gösteren mobil operatörlerden biri olan Nar Mobile şirketi uluslararası ödüle layık görüldü.

Nar Mobile, sosyal medyadan yürüttüğü Nar Donör adlı sosyal projesiyle Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali‘nde “Gümüş Aslan”(Silver Lion) ödülünü kazandı.

Nar Mobile şirketinin ilgili açıklaması:

Nar Mobile, mobil operatörü Fransa’da yapılan geleneksel Cannes Lions festivalinde büyük başarı kazandı. Mobil operatörün Y&R Moscow ajansı ile birlikte hazırladığı Nar Donor sosyal projesi 61. kez düzenlenen bu muteber reklam festivalinin Mobil kategorisinde Gümüş Aslan (Silver Lion) ödülüne layık görüldü.

Hatırlatalım ki, Nar Mobile, mobil operatörünün bu sosyal projesi ülkede mevcut olan kan donörü eksikliği sorununun çözümü yönünde atılmış bir adımdır. Proje kapsamında Android telefonların birbirine şarj paylaşımı için üretilen Nar Donör kabloları, projeyi sembolize etmişlerdir. 2014 yılının Nisan ayında hayata geçirilen proje çerçevesinde Nar Mobile ve Azerbaycan Merkezi Kan Bankası, Bakü’de kan transfüzyonu eylemleri organize etmiştir. Azerbaycan kamuoyunun önemli bir bölümü bu hayırlı teşebbüse destek vermiş, 15.000’den fazla Facebook kullanıcısı kampanyanın sosyal ağ sayfasını beğenmiştir. Sonuçta toplanan donör kanı 4 kat artmış, bazı şirketler kampanyaya katılmak için Kan bankasına müracaat etmişlerdir.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu