NBC ile Ortaklık Sona Erdi, Yeni NTV.com.tr Yayında

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında MSNBC’de bulunan hisselerini tamamen NBC’ye satan Microsoft’un satışından NTV’de etkilenmiş ve yeni kararlarla yola devam etmek zorunda kalmıştı.

İlk olarak alan adından MSNBC ismini kaldıran NTV, yoluna ntv.com.tr ile devam etmeye karar vermişti. Cumhurbaşkanlığı seçimlerimde de canlı sonuçları secim.ntv.com.tr üzerinden vermeye başlayan NTV, bugün tamamen haber sitesinin adresini değiştirerek okuyucularını yeni alan adına yönlendirmeye başladı.

Yeni haber sitesinde de kendi görünüm dokularını tasarımda yansıtan NTV, bundan böyle yeni adresi üzerinden haberlerini ulaştıracak.

Geçen yıl Şubat ayında NBC ve Microsoft ortaklığında kurulan MSNBC haber sitesindeki hisselerini 300 milyon dolara NBC’ye devreden Microsoft bu haber sitesi üzerindeki ortaklığını bitirme kararı almıştı. 1999 yılından bu yana ntvmsnbc.com üzerinden çevrimiçi haber yayını yapan NTV ise haliyle bu durumdan nasibi almış ve alan adını değiştirmek için çalışmalarına başlamıştı.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu