Nur Yerlitaş, Chanel için Ürün Yerleştirme Yaptı

Son zamanlarda markalar için sıklıkla tercih edilen reklam seçeneklerinden biri olan ürün yerleştirme yöntemi, sosyal medyanın günümüzdeki etkisiyle de oldukça başarılı olabiliyor.

Başarılı ürün yerleştirme örneklerinden biri de geçtiğimiz günlerde Show TV ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında gerçekleşti. Yarışmanın en çok konuşulan jüri üyelerinden olan Nur Yerlitaş, dünyaca ünlü Fransız moda evi Chanel‘ın reklamını yaptı. Eldivenleri ve küpelerine işlenmiş ünlü Chanel logosuyla programın açılışını yapan Nur Yerlitaş, kısa sürede sosyal medyada da en çok konuşulan isimler arasına girmeyi başarmıştı.

Zaten bir süre önce sosyal medyada yayılan ‘caps’leriyle gündeme gelen Yerlitaş üzerinden iyi bir reklam pazarlama stratejisi gerçekleştirildi. Genelde arabesk parçalar ve kendine has el danslarıyla başlayan yarışma bu kez dikkat çekmek adına ünlü müzik grubu Metallica‘nın Nothing Else Matters adlı şarkısıyla başladı. Nur Yerlitaş, her zamanki gibi müzik eşliğinde ellerini hareket ettirerek, Chanel logolarına dikkat çekti.

Ünü modacının Metallica şarkısı eşliğinde dans etmesi sosyal medya ve sözlüklerde günün konusu olmayı başarırken, video platformlarında Yerlitaş’ın dansı binlerce kez izlendi. Dilerseniz ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu