Genel Haberler ve Makaleler

Odeabank’ın Mobil Bankacılık Uygulamaları

Odeobank değerli müşterilerine kaliteli ve kolay bir uygulama sağlayarak hiç zorlanmadan ve zaman kaybetmeden bir çok işlemi cepten gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor.

Odeocep uygulamasıyla neler yapabiliyoruz?

Öncelikle odeocep yapacağınız tüm işlemler ücretsiz. Sonrasında açıklayıcı bir menü ile işlemlerimiz hızlandırma imkanı sağlıyor.Ayrıca menü simgeleri ve tasarımları gözlerinizi yormadan ve gayet açık bir şekilde gösterilmiş önemsenmiş olduğunuzu belirtiyor.

Hesabınıza şifreniz ile girebilir ya da geçici bir şifre alarak problemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.Odeocep uygulamasından 7/24 havale,eft,döviz işlerinizi bankaya gitmeden kolaylıkla halledebilirsiniz. Son 10 havale geçmişini görebilir detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Anında GSM Tl yükleme şansına sahipsiniz. İban ile eft yapabilme hesap numarası ile anında havale geçebilme gibi bir çok pratik özellik bulunmaktadır.

Ayrıca Odeocep uygulamasıyla hesap hareketleri,hesaplar arası havale ve IBAN ile havale gibi havale çeşitleri mümkün olup sizin her zaman yanınızda olduğunu göstermiştir.Telefonunuza acil olarak TL yüklemeniz gerekmekte ve etrafta bu işlemi yapacak bir mekan yok Odeocep uygulamasıyla artık TL yükleme işlemi de çok kolay ve döviz fiyatları içinde Odeocep uygulamasının menüsünden döviz kurları ve döviz ile igili tüm bilgilere ulaşabilir işlemlerinizi son sürat devam ettirme imkanı sunmaktadır.

Odeocep uygulamasının en büyük avantajlarından biri de fon alış,satış ve fon portföy görüntüleme imkanı sağlar.Normal de bankada sıra bekleyerek yapacağınız işi odeocep uygulamasıyla dakikalarınız alır ve memnun kalmanız konusunda tekrar bu bankayı seçmenizde rol oynar. Bunun yanında OdeoCep uygulamasıyla bireysel olarak çalışan müşterileri ve kurumsal olarak çalışan firma ve şirketler bu uygulamayla birlikte işlem onaylama gibi işlemleri bankadan saatler geçirmeden hatta dakikalar içerisinde gerçekleştirmenizi sağlar.

Odeocep uygulaması şık tasarımı ile belirtilen tüm özellikleri tek dokunuşla halledebilir. Değerli zamanlarınızı bu tarz işlere ayırmak zorunda kalmazsınız.

Aşağıdaki uygulamalar, Odeabank’ın sıra alma uygulamalarıdır. Odeabank’ın cep şubesinden işlem yapmak istiyorsanız: “m.odeabank.com.tr” adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

iPhone (iOS) için Odeabank Uygulamasını İndirin.
Android için Odeabank Uygulamasını İndirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu