Ogliv, küresel ölçekte iş birliklerini geliştirecek

Global çapta iş birliklerinin geliştirilebilmesi ve yaygınlaştırılabilmesi için kurulan dijital platform Ogliv, katma değeri yüksek şirketlerin erişebileceği ve her alanda nitelikli iş birliklerinin geliştirilmesini amaçlayan gerçek zamanlı bir platform.

Değer üreten firmaların bir araya geldiği bir topluluk olarak değerlendirebileceğimiz Ogliv, her endüstriden ve her ölçekte katma değer üreten, tüm yenilikçi firmaların katılımına açık.

Ogliv’in Kurucu Ortağı Ferhan Geylan, Ogliv lansmanında şunları söyledi:

“Biz tüm dünyanın yüksek değer üreten firmalarına ulaşabileceği ve her alanda nitelikli iş birliği geliştirebileceği bir dijital platform inşa ettik, adını da Ogliv koyduk. İnanıyoruz ki, küresel itibarı olan bir ekosistemin içerisinde erişilebilir olmak dünya firmalarıyla tek başımıza rekabet etmekten çok daha etkili olacaktır. Ekonomimizin geleceği için her endüstriden değer yaran firmalarımızı Ogliv’e bekliyoruz.”

Ogliv topluluğunda yer almak isteyen firmaların başvuru formu doldurması yeterli. Aynı zamanda Ogliv’de yer almak isteyen firmalardan herhangi bir ücret talep edilmediğini de eklemeliyim.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu