Genel Haberler ve Makaleler

Pagegy, kredi kartı ödemeleri için İyzico’yu kullanacak

Kurulduğu günlerde tek eksiği ödeme seçenekleri olarak gösterilen Pagegy, İyzico ile anlaştı. İyzico, ülkemizde bulunan e-ticaret siteleri tarafından en çok tercih edilen ödeme altyapılarından biri konumunda. Kuşkusuz ki, bu kadar çok tercih edilme sebebi neredeyse tüm bankalardan ödeme alabiliyor olması ve aynı zamanda kısa bir süre içinde kolay entegrasyon ile anında kullanılabiliyor olmasıdır.

İyzico ile anlaşmasının ardından Pagegy kullanıcıları bundan böyle yalnızca satışlarına odaklanabilecekler. E-ticaret sitesi kurmak oldukça zor bir iştir fakat Pagegy, kolay kullanımı ve sistemiyle bu zorluğu ortadan kaldıran bir ürün. Sanal POS ve ödeme altyapısı olarak İyzico’yu tercih etmesiyle birlikte satıcıların yalnızca ürünlerini, satış hizmetlerini ve kârlarını düşünmesi gerekecek. Kısacası, Pagegy e-ticareti çok daha fazla kolaylaştırdı.

Daha öncesinde yazdığımız E-ticaret Sitesi Kurmak Pagegy ile Kolaylaştı adlı yazımızı okuyarak, Pagegy hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Burak Eroğlu

Burak, ekonomi başta olmak üzere küresel yatırım trendlerine yönelik yoğun araştırmalar yapıyor. Bütünleştirerek yazılara döktüğü araştırmalarını hem profesyonel hem de amatör yatırımcılar için karmaşıklıktan uzak bir tonda anlatıyor. Konupara için yazdığı 300’den fazla makalesi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir