Pagegy, kredi kartı ödemeleri için İyzico’yu kullanacak

Kurulduğu günlerde tek eksiği ödeme seçenekleri olarak gösterilen Pagegy, İyzico ile anlaştı. İyzico, ülkemizde bulunan e-ticaret siteleri tarafından en çok tercih edilen ödeme altyapılarından biri konumunda. Kuşkusuz ki, bu kadar çok tercih edilme sebebi neredeyse tüm bankalardan ödeme alabiliyor olması ve aynı zamanda kısa bir süre içinde kolay entegrasyon ile anında kullanılabiliyor olmasıdır.

İyzico ile anlaşmasının ardından Pagegy kullanıcıları bundan böyle yalnızca satışlarına odaklanabilecekler. E-ticaret sitesi kurmak oldukça zor bir iştir fakat Pagegy, kolay kullanımı ve sistemiyle bu zorluğu ortadan kaldıran bir ürün. Sanal POS ve ödeme altyapısı olarak İyzico’yu tercih etmesiyle birlikte satıcıların yalnızca ürünlerini, satış hizmetlerini ve kârlarını düşünmesi gerekecek. Kısacası, Pagegy e-ticareti çok daha fazla kolaylaştırdı.

Daha öncesinde yazdığımız E-ticaret Sitesi Kurmak Pagegy ile Kolaylaştı adlı yazımızı okuyarak, Pagegy hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu