Para Makinası Meryem Uzerli, Yetenek Sizsiniz’de İddiası

Muhteşem Yüzyıl’da rol aldığı Hürrem Sultan rolüyle Türkiye’de televizyon seyircileri tarafından kısa sürede benimsenen ve sevilen Meryem Uzerli, Acun Ilıcalı ile Berlin’de Yetenek Sizsiniz Türkiye‘nin jüriliği için bir görüşme yaptı. Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasının ardından, Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği  Yetenek Sizsiniz, O Ses, Survivor gibi reyting rekorları kıran programlarını satın aldığı kanalda yapacağı biliniyordu.

Daha önce Acun Ilıcalı’nın programlarının yayınlandığı Show TV, Star TV gibi büyük bir kanal olmayan TV8‘in yeni yayın döneminde reytinglerinin ne olacağı merak konusu.

Açıkcası, Yetenek Sizsiniz’i izlerken birçok izleyici gibi Hülya Avşar’dan bende sıkılmıştım. Bana kalırsa o kadar sezonun ardından Meryem Uzerli, bu yetenek yarışması için büyük bir nefes olacak. Televizyon izleyicilerinin Meryem Uzerli’yi ekranlarında görmek istekdileri kuşkusuz bir gerçek. Samimiyeti, gülüşü, mimikleri ile bu kadın büyük bir değer. Ayrıca televizyon dünyası içinse bence bir para makinası. Basında çıkan haberlere göre, Meryem Uzerli’ye birçok dizi, sinema ve program teklifi gitmiş ve hepsini reddetmiş. Aslında hangi yapımla gelirse gelsin, hepimiz onu severek izleyeceğiz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu