Pokemon Go’dan para kazanmak ister misiniz?

Pokemon Go bilginizi ve sosyal medya hakimiyetinizi kullanarak keyif aldığınız oyundan para kazanmak istiyorsanız bu artık mümkün.

Gerçek dünyayla sanal dünyayı harmanlayan ve benzerlerinden sıyrılan Pokemon Go hakikaten çok farklı bir oyun. Tüm dünyada iOS ve Android uygulama mağazalarında indirilme sayılarıyla rekorları altüst eden oyun her geçen gün popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Oyuna olan ilgi arttıkça oyunun yaratıcısı Nitendo’nun hisseleri de yükselmeye devam ediyor. 12 Temmuz tarihinde 27,70 dolar olan hisse fiyatları şu anda 37 dolara kadar çıkmış durumda.

İlgili: Pokemon Go sonrasında Nintendo hisseleri yükselmeye devam edecek mi?

Oyunun çıkış tarihinden bu yana yatırımcıları ikna etmişe benzeyen Nitendo, oyunun popülaritesini sürdürebilmek adına yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Oyunun geliştiricisi Niantic Labs, küresel toplum yöneticisi olarak açtığı ilanda Pokemon Go hakkında her konuya hâkim; yani, oyunun uzmanı olan ve bunun yanı sıra sosyal medyayı da etkin kullanabilen çalışma arkadaşları aradığını belirtiyor.

Bu pozisyonda çalışacak kişilerin gerçek dünyada oyuncular arasında köprü oluşturması ve etkileşim sağlaması bekleniyor. İlgili pozisyonda çalışmaya başlamanız durumunda Pokemon Go’nun global bazı programlarına liderlik etmeniz, oyun içi ve oyuncular arasında ilişkileri yönetmeniz, hayran siteleri, gönüllü etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlara katılmanız ve oyunun geliştiricisi Niantic için oyuncuların geri bildirimlerini şirkete iletmeniz görevinizin ana sorumlulukları arasında yer alacak.

Severek oynadığınız Pokemon Go oyunu ile artık geçimizi sağlamanız ve kariyer yapmanız da mümkün görünüyor. Neden olmasın?

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu