Şekerbank’ın Mobil Şubesi: Şeker Mobil

Şekerbank’ın yenilikçi fikirleri hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Artık Şekerbank internet şubesinde bankacılık işlemleri daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli. İnternet şubesi ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden anında gerçekleştirebilirsiniz. EFT, havale, fatura, trafik cezası, vergi, SGK ödemeleri gibi birçok işleminizi anında yapabilir hesaplarınızı 7/24 saat izleyebilirsiniz.

İnternet şubesi güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için çabalıyor ve işlemlerinizde ekstra güvenlik sağlayan “şeker mobil şifre” , “mobil imza” veya “sms şifre” uygulamalarımızdan birinin kullanılması zorunlu hale getiriliyor. Üstelik bu uygulamaları ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

İnternet şubesi aracılığı ile hesap bilgilerinizi görüntüleyip, hesap hareketlerinizi izlerken TL, döviz, vadesiz mevduat hesabı açıp ya da kapayabilirsiniz. Kredi kartı işlemlerinizi, yatırım işlemlerinizi, vadesiz altın hesap işlemleri (altın – satış- havale ve düzenli altın birikim işlemleri) EFT/havale işlemlerinizi bir dokunuşla yapabilir zaman kaybetmezsiniz.

Şekerbank’ın size sağladığı en büyük yeniliklerden biride internet şubenizden hattınıza TL yüklemek olacaktır. Hesaptan veya kredi kartından Avea, Turkcell, Vodafone TL yükleyebilirsiniz.
Şans oyunları ödemelerini de kolaylıkla hesabınızdan yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile fatura ödeme ve otomatik ödeme talimatı verebilir, kredi hesaplarınızı ve ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz.

Bir taraftan kur ve oran bilgilerini görüntülerken çek ve senet bilgilerinizi anında takip edebilirsiniz.
ATM’lerde, banka şubelerinde zaman kaybı yerine internet şubemizde işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.
Sigorta başvurunuzu, kredi kartı başvurunuzu, BES başvurunuzu sitemizden rahatlıkla yapabilir kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Şekerbank internet şubesi nerede olursanız olun dilediğiniz saatte isteklerinizi karşılamaya devam etmektedir. Siteye giriş yaptığınızda sizi yeşil bloglar ve başlıklar karşılıyor. Göz alıcı yeşil rengi ve etkileyici, fayda sağlayan yeni fikirlerden sizde yararlanmak için Şekerbank dünyasına katılabilirsiniz. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile sizleri bekliyor olacağız.

iPhone (iOS) için Şekerbank Uygulamasını İndirin.
Android için Şekerbank Uygulamasını İndirin.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu