Sodexo, Avantajlarını Farklı İhtiyaçlara Göre Yeniden Şekillendiriyor

Neredeyse herkesin yemek kartları olarak bildiği Sodexo, değişen ihtiyaçlara yönelik olarak yeni avantajlarını genişletiyor. Sodexo, yeni ürünleri olan Business Pass, Fuel Pass, Restaurant Pass ve Gift Pass hizmetlerini tanıttı.

2013 yılından bu zamana yüzde 20 büyüme kaydeden Sodexo, 2013’te müşteri sayısını da yüzde 40 seviyesinde artırdı. Son verilere göre (Ağustos 2014) Sodexo kart kullanan 500 bin üye bulunuyor. Nielsen analizlerine göre hizmet kartları arasında Sodexo en fazla tercih edilen kart oldu.

Restaurant Pass kartı ile Sodexo, ülke içinde 40 binden fazla restoran ve kafe gibi alanlarda kullanılabiliyor ve yemek ihtiyaçlarını sağlıyor. Fuel Pass ile akaryakıt harcamalarına Petrol Ofisi desteği ile cevap veriyor. Fuel Pass kart genellikle araç filoları bulunan şirketler tarafından tercih ediliyor.

Gift Pass kart ise, şirket çalışanlarının giyim, gıda, elektronik ve ev tekstil gibi birçok sektörde alışveriş yapabilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca, Business Pass kart ile şirketler temsil ve ağırlama ihtiyaçlarına yönelik harcama yapabiliyorlar.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu