Şubesiz Banka: Enpara.com’un Cep Şubesi

Finansbank’tan doğan Enpara.com Türkiye’de dijital bankacılığa öncülük ediyor. Banka yollarında zaman harcamadan internet şubesini tıklayarak bankayı evinize getiriyor. Sitede hâkim olan mor, turuncu, yeşil ve mavi renkler bir uyum dâhilinde gözükerek işleminiz esnasında gözünüzün yorulmamasını sağlıyor.

Enpara.com internet şubesinde her işlem için kolay ve uygun imkânlar sağlanmıştır. Siteye girer girmez bir tanıtım filmi sizi karşılar. Finansbank Enpara.com nedir, nasıl kullanılır, avantajları nelerdir video olarak daha ayrıntılı şekilde anlatılır. Bir dijital bankacılık sistemi olduğu için giderleriniz zamandan tasarruf oranında azalır ve düşük maliyetli durumlara ulaşırsınız. Bütün faiz oranlarını ve fiyatlarını kendiniz gözlemleyebilir, takip edebilir ve ardından hesabınızı yine Enpara.com’dan yapabilirsiniz.

İnternet şubesinin dışında çözüm merkezini arayarak saatlerce beklemeden takıldığınız noktalarda işlemlerinizin daha hızlı yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Enpara.com Cep Şubesi gibi bir kolaylığı da müşterilerine sunmaktan geri durmamıştır. Dizaynı daha sade ve hoş olan Cep Şube’de müşteri olmadan da döviz oran ve fiyatlarını öğrenebilir, size en yakın ATM’lere ulaşabilirsiniz. Yine tanıtım filmi de es geçilmeden tüm açıklığıyla verilmiştir. Üstelik sadece Enpara.com açıklaması değil, diğer bankalardan farklarını ortaya koyan özellikler ve daha aydınlatıcı bilgiler veren filmler hazırlanmıştır. Yine Cep Şube’de kampanyaların özelliklerine ve şartlarına da ulaşabilirsiniz. Bas Biriktir özelliği telefonunuzdan tek işlemle birikim yapmanızı sağlar. Birikim yapacağınız hesabı ve birikim tutarınızı seçtikten sonra Bas Biriktir butonuna her basışınızda miktar hesabınıza geçer. Bu da Enpara.com Cep Şubesi’nin sağladığı ayrıcalıklı kolaylıktır. Finansbank’ın bir parçası olması sebebiyle ATM işlemlerinizi de Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz.

Gerek Enpara.com Çözüm Merkezi’nden gerekse İnternet Şube ve Cep Şubesi’nden transfer ve ödeme işlemleri dışında bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Enpara.com İnternet Şubesi’nde hiçbir açıklıktan kaçınmamış, hizmetleri sunan ekipleri de müşterilerine tanıtmaktan çekinmemiştir.

iPhone (iOS) için Enpara Uygulamasını İndirin.
Android için Enpara Uygulamasını İndirin.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu