Yılbaşında İzleyebileceğiniz En İyi 5 Film

Günümüzde yılbaşı kutlamaları genellikle dışarıda çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Benim gibi bazı insanlar var ki, dışarıda kutlanan bu etkinleri pek sevmiyor. Yeni yılı ya evinde tek başına, ailesiyle ya da yakın arkadaşlarıyla kutlamayı düşünüyor. Hatta bu kutlamaktan ziyade bir tatil, dinlenme gibi de düşünülebilir.

Yeni yıla evinizde girecekseniz, planlarınızı hazırlayın ve bu planların arasına gece geç saatlere kadar izleyebileceğiniz yılbaşı temalı filmleri de ekleyin. Aşağıda yılbaşında izleyebileceğiniz yeni yıl temalı 5 filmin listesini bulabilirsiniz. Keyifle izleyin.

1. Evde Tek Başına (Home Alone)

Evde Tek Başına
Evde Tek Başına

Evde Tek Başına filmini hatırlarsınız, diğer seçtiğim filmler gibi bu filmde de yılbaşı öğeleri bulunuyor. Defalarca kez izlesem de sıkılmayacağım ender filmlerden birisi. Konusunu bilmeyenler ya da unutanlar için hatırlatayım; Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar. İki çılgın hırsız Harry ve Marv’ın niyeti, Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin’in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu