Turkcell’den 1TL’ye Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell, kaçırılmayacak bir fırsata imza attı ve tarifye ek ayda 1TL‘den telefon satışı yapmaya başladı. Stoklarla sınırlı olan telefonlar, Android işletim sistemine sahip. Üstelik 36 aya varan vadelerle ödeme seçeneği yapmanız mümkün.

Kampanya yoluyla alabileceğiniz telefon modelleri: Samsung Galaxy Ace 4, Turkcell T50, LG G2 Mini, Samsung Galaxy Note 3 Neo ve Samsung Galaxy S5 16GB.

Kendinize uygun herhangi bir tarifeyi seçerek yukarıdaki telefonlardan herhangi birini tarifenize ek ayda 1TL’ye alabileceksiniz. Turkcell’den 1TL’ye Akıllı Telefon Kampanyası fırsatını kaçırmayın.

Kampanya katılım koşulları ise şöyle:

Kampanya dahilindeki akıllı telefonlara belirtilen tekliflerle sahip olabilmek için, 12/24 ya da 36 ay taahhütlü tarife ya da internet paketi ile birlikte alınması gereklidir.

Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmakta olup limit puanınız TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek belirlenir.

Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.

Kampanya koşullarına aykırılığın gerçekleşmesi halinde, BTK’nın belirlediği usullere uygun olarak hesaplanan tutar cayma bedeli olarak faturaya yansıtılır.

Turkcell’in kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır

Turkcell’in telefon kampanyasından yararlanmak için, Turkcell’in web sitesini ya da Turkcell Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu