Twitter Yeni Yıla Yeni Tasarımla Giriyor

Kısa süre önce iPhone işletim sistemi güncellenerek iOS7 ortaya çıkmıştı, eski işletim sistemi versiyonlarına göre daha soft bir tasarıma sahip olan iOS7 uygulamaları da yeni işletim sisteminin tasarımına uygun olarak değiştirilmişti.

İlk olarak Twitter ve Facebook gibi uygulamaların tasarımları iOS7 işletim sisteminin tasarımına uygun hale getirildi. Son olarak ise Whatsapp uygulaması da soft tasarımı seçenler arasına katılmıştı. Windows Phone işletim sistemlerinide göz önünde bulundurursak anlaşılan bu tarz tasarımlar kullanıcılar açısından daha işlevsel, en son olarak Twitter’ın da tasarımını değiştirmesi bu durumu örnekler nitelikte.

Twitter bazı kullanıcılarının tasarımlarını şimdiden değiştirmeye başladı. Muhtemelen yeni yıla yaklaştığımız sıralarda ya da yılbaşı günü, 2014’ün ilk saatlerinde yeni tasarımını tüm kullanıcılara açacak… Sizler için birkaç ekran görüntüsü aldık, hafif bir tasarım dışında şu anlık Twitter’da ek bir fonksiyon ya da özellik eklenmemiş durumda…

twitter-yeni-tasarim-2014
Twitter’ın beklenen yeni tasarımı.

Twitter‘ın yeni tasarımı hakkında siz ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu