Genel Haberler ve Makaleler

Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi 25 Mart’ta

Turizm sektörünün önde gelen isimlerini buluşturacak Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi‘nde turizm şirketleri için hedef pazar seçimi, seyahat arama trendleri, ödeme sistemlerinin müşteri kazanımına sağladığı etki, tüketiciye uygun içerikler yaratmak ve turizm markalarının sosyal medya deneyimleri gibi önemli konular ele alınacak.

Moderatörlüğünü deneyim seyahati uzmanı Tale‘den Onur Kutlu Gago ve Interfly‘dan Mert Ödemiş’in üstleneceği etkinlik, 25 Mart’ta Ramada Plaza Şişli‘de gerçekleştirilecek.

9 oturumda sektörün önemli isimlerinden 30 konuşmacının katılacağı Uzakrota Turizm Pazarlama Zirvesi; American Airlines, Sri Lankan Airlines ve Egean Airlines gibi havayollarını bünyesinde bulunduran Tal Aviation Türkiye Direktörü Mirey Göldağ, Seyahat arama motoru Skyscanner’ın Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, Singapore Airlines Dijital Pazarlama Müdürü Derya Pekruh Gerçeker ve pek çok önemli isimi buluşturacak.

Etkilikte yerinizi ayırtmak, zirve programı ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgileri almak için http://summit.uzakrota.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir