Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi 25 Mart’ta

Turizm sektörünün önde gelen isimlerini buluşturacak Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi‘nde turizm şirketleri için hedef pazar seçimi, seyahat arama trendleri, ödeme sistemlerinin müşteri kazanımına sağladığı etki, tüketiciye uygun içerikler yaratmak ve turizm markalarının sosyal medya deneyimleri gibi önemli konular ele alınacak.

Moderatörlüğünü deneyim seyahati uzmanı Tale‘den Onur Kutlu Gago ve Interfly‘dan Mert Ödemiş’in üstleneceği etkinlik, 25 Mart’ta Ramada Plaza Şişli‘de gerçekleştirilecek.

9 oturumda sektörün önemli isimlerinden 30 konuşmacının katılacağı Uzakrota Turizm Pazarlama Zirvesi; American Airlines, Sri Lankan Airlines ve Egean Airlines gibi havayollarını bünyesinde bulunduran Tal Aviation Türkiye Direktörü Mirey Göldağ, Seyahat arama motoru Skyscanner’ın Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, Singapore Airlines Dijital Pazarlama Müdürü Derya Pekruh Gerçeker ve pek çok önemli isimi buluşturacak.

Etkilikte yerinizi ayırtmak, zirve programı ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgileri almak için http://summit.uzakrota.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu