Genel Haberler ve Makaleler

VakıfBank’tan Mobil Bankacılık Uygulaması

Vakıfbank’ın ayrıcalıklı dünyasını ziyaret etmek artık daha keyifli! Şubesiz Bankacılık ile cebinizden tek şifre ile birçok işlemi halledebilirsiniz. Vakıfbank Mobil Bankacılık ile artık siz yorulmadan tek bir işlemle zaman kaybı olmaksızın bankanızı cebinize taşıyor.

Bankamızın İnternet Bankacılığını kullanan bireysel müşterilerimiz mobil uygulamayı cihazınıza indirip gerekli aşamayı tamamlayınca Mobil Bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Bankacılık aktivasyon işlemini tamamladığınızda yeni güvenlik ürünü olan cep imza sahibi olup işlerinizi kısa sürede ve güvende yürütmüş oluyorsunuz. Cep Bankacılığınızla günün her saatinde hesaplarınızı kontrol edebilir, para transferlerinizi tek bir dokunuşla halledebilirsiniz. Döviz işlemlerinizi kontrol edip, kredi kartı ekstrelerinizi inceleyebilirsiniz.

Ödemelerinizi gün aksatmadan anında gerçekleştirip kredilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Vakıfbankın internet sitesini ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkan sarı logolar dikkat çeker ve hoş bir tasarım oluşturur.  Sitede her konunun başlıkları ayrı ayrı bulunmakta ve özellikleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Kişiselleştirilebilen menüsü, sade tasarımı ve kolay kullanımıyla Vakıfbank İnternet Bankacılığı artık istediğiniz gibidir.

Sizlere ayrıcalık sunan Vakıfbank’ın bir uygulaması ise Telefon Bankacılığıdır. Telefon Bankacılığı sayesinde 7 gün 24 saat müşteri numaranız, kart numaranız ya da Tc kimlik numaranızdan herhangi biri ve şifrenizi kullanarak bize ulaşabilir bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Bankacılıkta para transferi, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, MEB ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi başvurusu ve diğer bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılıkta yapabileceğiniz işlemler gibi Türkiye’nin genelinde yaklaşık 3200 ATM’miz ile 70’den fazla bankacılık işleminizi sıra beklemeden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirip 7/24 saat yapabilirsiniz.

Vakıfbank müşterisi olmasanız bile piyasayı takip edebilir size en yakın ATM şubelerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgiler için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Hayatınızı her anlamda kolaylaştıracak bu yenilik ve devrimlere kayıtsız kalmayıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Vakıfbak’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfedin. Hayata geç kalmayın.

iPhone (iOS) için Vakıfbank Uygulamasını İndirin.
Android için Vakıfbank Uygulamasını İndirin.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir