Yapı Kredi’den Apple Watch Uygulaması

Apple Watch uygulamasını ilk yayınlayan bankalardan biri olan Yapı Kredi, her an istediğiniz yerden bankacılık işlemlerini yapabilmenizi sağlıyor. Daha önce Apple Watch’ın ülkemizde yaz aylarında satışa sunulacağını duyurmuştuk. Akıllı saatlere uyumlu olarak çalışacak olan banka uygulamalarıyla hiç kuşkusuz ki hayatımız daha da kolaylaşacak.

Bluetooth ya da Wi-Fi bağlantısı kullanarak iPhone telefonlarımız ile çalışacak olan Apple Watch uygulamalarını kullanabilmek için, öncelikle telefonumuza Apple Watch’ı destekleyen bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Destekleyen herhangi bir uygulamayı iPhone’a kurduktan sonra akıllı dijital saatimizle eşleştirme yaparak, hem Apple Watch’ta hem de iPhone’da uygulamaları kullanmaya başlayabiliyoruz.

Örneğin, Yapı Kredi Mobil Şube Apple Watch’ı destekliyor ya da daha önce yazmış olduğumuz Akbank’ın, Akbank Direkt uygulaması da Apple Watch kullanımını destekleyen uygulamalar arasında bulunuyor. Sorunsuz bir kullanım için iPhone cihaz sürümünün 8.2 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Apple Watch Uygulamasıyla; seçeceğiniz vadesiz hesap ve kredi kartı bilgilerinizi, en yakınınızda bulunan Yapı Kredi ATM ve Şube’lerini, mobil şube tarafından tarafınıza gönderilen push bildirimlerini ve anlık döviz kurlarını görebiliyorsunuz.

Yapı Kredi’yi Apple Watch’ta kullanabilmek için iTunes üzerinde güncellenecek olan yeni Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını indirmeniz ya da mevcut uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu