Yeni Mobil Efsane: MomentCam

Yeni fenomen haline gelen MomentCam uygulamasıyla kendi fotoğraf portrenizi çizgi karakterlere çevirerek hayal gücünüzle yeni bir hikaye yaratabiliyorsunuz.

Android ve iOS telefonlarında kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulamayla, cep telefonunuz ile çektiğiniz bir portre fotoğrafınızı animasyon filtreleri aracılığıyla karikatürlere çevirerek yeniden yorumlayabiliyorsunuz. Eğlenceli bir uygulama olarak gördüğümüz MomentCam uygulaması hızlı bir şekilde dünyada yayılmaya başladı. Biz bunu Facebook’un Bitstrips uygulamasına benzettik, fakat animasyonların karikatür özelliği daha ön plana çıktığı için MomentCam uygulamasının daha kaliteli ve eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamayı Android telefonlar için buradan, iOS işletim sistemleri için şuradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın iPad ile de kullanılabildiğini söyleyelim.

Günler geçtikçe popüler olmaya başlayan bu uygulamayı yakın zamanlarda çok daha fazla duyacağız.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu