Yeniyılda Ofis Arkadaşlarınıza Verebileceğiniz 5 Hediye

Yeniyıl yaklaşırken böylesine hediyesi bol bir yazı hazırlamak istedim. Ben hediye almayı da, hediye vermeyi de çok seviyorum. Ofis arkadaşlarıma yeni yıl için hediyeler bakerken mükemmel fikirlerle bu yazı ortaya çıktı. İşte ofis dostu 8 hediye:

[ÖNERİ: Yılbaşı Hediyelerinizi Almadan Önce Bu Önerilere Kulak Verin]

1# – Şarj Cihazı

 Fonksiyonel, ekonomik, sevimli ve çok şirin bir şarj cihazı ofis arkadaşlarınızı mutlu edecektir. İşe yarar bir hediye vermek istiyorsak bence en güzel faydalı hediyelerden biri. Malumunuz günümüzde sürekli telefonlarımızın şarjlarının bittiğinden dert yanıyoruz. Evden ofise, ofisten eve şarj cihazı taşımaktansa ofiste bir tane bulunması hiç fena olmaz. Ayrıca şirket telefonu kullanan arkadaşlarınızın hem evlerinde hemde ofislerinde şarj cihazları olursa, ‘şarjım bitmiş’ gibi bahaneleride olmayacaktır.

yeniyıl-kurabiyeleri

2# – Tatlılar

Yılbaşına tatlı tatlı girebilmek için harika bir öneri daha! Küçük şekilli kurabiyeler hem ağzını tadlandıracak hemde arkadaşlarınızın hoşuna gidecektir. Bu yılbaşında neden ofisiniz tatlılarla dolup taşmasın ki?

3# – Eldivenler

Bu soğukta, karda, kışta kimin bir eldivene ihtiyacı yoktur ki? Arkadaşlarınıza pratik, sıcak ve aynı zamanda sevimli bir eldiven hediye edebilirsiniz. Gayet sıcak ve rahat…

4# – Bitki Çayı Demliği

Arkadaşlarınızın yıl boyunca kullanabileceği bitki çayı demliği, bence ofislerin olmazsa olmazı arasında. Soğuk havalarda lezzetli ve sıcacık çaylar için bence hoş bir hediye.

kahve-kupa

5# – Renkli Kupalar

Ofis arkadaşlarınıza renki kupalar hediye edebilirsiniz. Starbucks gibi kahve dükkanlarında arkadaşlarınızın kişiliklerine özel bir kupa alabilirsiniz. Rengi ya da cismiyle seçiminizi yapın. Sabah kahvelerini renkli kupalarında içmelerine ve güne enerjik başlamalarına yardım edin.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu