Biz Kimiz

Konupara, kişisel finansın anlaşılmasını kolaylaştıran çevirim içi bir kaynaktadır. Paranızı yönetme hususunda açık ve pratik öneriler sunan uzmanlara ev sahipliği yapar. Yatırım yapmak, yeni bir ev satın almak, tasarruf etmek ya da başka herhangi bir finansal hedefe ulaşmak isterseniz, Konupara’nın 2.000’den fazla içerikten oluşan güçlü kütüphanesi sorularınızı cevaplayacaktır.

Neden Bize Güvenmelisiniz?

Ekibimiz ve alanında uzman yazarlarımız ile doğru, tarafsız ve güncel içerik oluşturmak için sürekli birlikte çalışırız.

Verdiğimiz bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için güvenilir birincil kaynakları kullanarak her bir istatistiği, alıntıyı ve olguyu titizlikle kontrol ederiz.

Paranız ve hayatınız söz konusu olduğunda, sadece yaptığınız seçimlerden değil, aynı zamanda onları yapmanıza yardımcı olan bilgilerden de emin olmanız gerekir. Bu nedenle, Konupara’da her bir içerik parçasını oluşturduğumuz Kalite Standartları çerçevesinde değerlendirir ve hazırlarız.

Konupara olarak içeriklerimizin kalitesiyle gurur duyuyoruz. Geliştirilmesi gerektiğini düşündüğünüz bir makaleyle karşılaşırsanız, lütfen editor@konupara.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlkelerimiz

Konupara’daki her bir içerik parçasını, bu temel ilkeleri göz önünde bulundurularak tasarlıyor ve oluşturuyoruz:

Okurlarımız Önce Gelir: Konupara’daki bir numaralı hedefimiz, okurlarımızın finansal yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmaktır. Sitemizi her ziyaret ettiğinizde, bunu başarmanıza yardımcı olacak mümkün olan en iyi içeriği sağlamak istiyoruz.

Güvenilir Bilgi Güçtür: Yeni içeriklerimizi mevcut araştırmalardan, gelişmelerden, yasal değişikliklerden, trendlerden ve daha fazlasından ilham alarak oluşturuyoruz. İçeriklerimizi resmi kaynaklara ve finans uzmanı topluluklarının şu anki anlayışını yansıtan güvenilir araştırmalara dayandırıyoruz.

Problem Çözüme Ulaşmalıdır: Bir krediye başvuru sürecini ya da bir finansal hedef için tasarruf etmenizi biraz daha kolaylaştıramıyorsak, bu bizim işimizi iyi yapmadığımız anlamına gelir. Her zaman içeriğimizi olabildiğince pratik ve uygulanabilir hale getirmek için çalışıyoruz.

Ekibimiz ve Yazarlarımız

Ekibimiz ve yazarlarımızın tümü, alanlarında kapsamlı yazma ve mesleki deneyime sahiptir. İşte yazarlarımızdan birkaçı:

Berk Bolat

Konupara’nın kurucusu ve yönetici olan Berk Bolat, Pamukkale Üniversitesi’nden Emlak ve Emlak Yönetimi Ön Lisans ve Anadolu Üniversitesi’nden Kamu Yönetimi Lisans derecesi aldı. Sekiz yıldır kendi işini yürütürken, kişisel finans, finansal yönetim, muhasebe uygulamaları ve yatırımlar konusunda uzmanlığa sahiptir. Bireysel yatırımcı olmasının yanı sıra, 2013 yılından bu yana kendi bloğunda ve önde gelen çeşitli web sitelerinde kişisel finans ve yatırım üzerine yazılar yazıyor.

Yağız Okan

Kişisel finans alanında uzmanlaşmış ve Sertifikalı bir serbest yazar olan Yağız Okan, 2014 yılında Konupara’ya katıldı. Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden mezunu olmasının yanı sıra, Finansal Okuryazarlık Sertifikası ve MEB Genel Muhasebe Sertifikasına sahip. Krediler, kredi kartları ve mevduatlar gibi bankacılık ürünleri ve kişisel finans konusunda uzman.

Batuhan Özkan

İşletme Lisans derecesine sahip olan Batuhan Özkan, özel bir firmada Müşteri Operasyonları bölümünde çalışıyor. İş dünyası, girişimcilik, kariyer, para kazanma yolları, yeni iş fikirleri ve iş yaşamı konularında araştırmalar yapan Özkan, hazırladığı içeriklerle Konupara’ya katkı sağlıyor.

Bize Ulaşın

Okuyucularımızdan haber, yorum ve öneriler almayı seviyoruz! Paylaşmak istediğiniz bir yorumunuz veya öneriniz varsa, mail@konupara.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.