Ogliv, küresel ölçekte iş birliklerini geliştirecek

13.10.2021

Global çapta iş birliklerinin geliştirilebilmesi ve yaygınlaştırılabilmesi için kurulan dijital platform Ogliv, katma değeri yüksek şirketlerin erişebileceği ve her alanda nitelikli iş birliklerinin geliştirilmesini amaçlayan gerçek zamanlı bir platform.

Değer üreten firmaların bir araya geldiği bir topluluk olarak değerlendirebileceğimiz Ogliv, her endüstriden ve her ölçekte katma değer üreten, tüm yenilikçi firmaların katılımına açık.

Ogliv’in Kurucu Ortağı Ferhan Geylan, Ogliv lansmanında şunları söyledi:

“Biz tüm dünyanın yüksek değer üreten firmalarına ulaşabileceği ve her alanda nitelikli iş birliği geliştirebileceği bir dijital platform inşa ettik, adını da Ogliv koyduk. İnanıyoruz ki, küresel itibarı olan bir ekosistemin içerisinde erişilebilir olmak dünya firmalarıyla tek başımıza rekabet etmekten çok daha etkili olacaktır. Ekonomimizin geleceği için her endüstriden değer yaran firmalarımızı Ogliv’e bekliyoruz.”

Ogliv topluluğunda yer almak isteyen firmaların başvuru formu doldurması yeterli. Aynı zamanda Ogliv’de yer almak isteyen firmalardan herhangi bir ücret talep edilmediğini de eklemeliyim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.