Anasayfa İş Dünyası Şirketler Pasinex CEO’su Steve Williams, Toronto’da Katıldığı Mines & Money Konferansında Değerlendirmelerde Bulundu

Pasinex CEO’su Steve Williams, Toronto’da Katıldığı Mines & Money Konferansında Değerlendirmelerde Bulundu

ABD ve Türkiye’de faaliyet gösteren Kanada merkezli çinko üreticisi Pasinex Resources, Toronto’da gerçekleştirilen ve madencilik sektörü için kilit önem taşıyan Mines & Money konferansına katıldı.

Pasinex Resources CEO’su Steve Williams, konferans sonrası Investing News Network ile gerçekleştirdiği kısa röportajda şirketin mevcut durumunu ve çinko piyasanın genel görünümünü değerlendirdi.

Hatırlatmak gerekirse Pasinex Resources hisseleri, son dönemde Türkiye’deki kriz ve çinko fiyatlarda yaşanan düşüş nedeniyle önemli ölçüde baskı altında kalmıştı. Ancak çinko fiyatlarındaki değer kaybı gibi bazı olumsuzluklara rağmen CEO Williams, geleceğe yönelik iyimser bir tablo çiziyor.

Investing News Network’ün Steve Williams’la gerçekleştirdiği kısa röportajın tamamını videodan izleyebilirisiniz:

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile yerli veya yabancı hisse senetleri, altın, dolar ve endeks işlemleri gibi tüm seçeneklerde yatırım becerilerinizi test edin. Kendi paranızı riske atmaya başlamadan önce yatırım işlemlerinizi sanal bir ortamda gerçekleştirin, gerçek piyasada ihtiyaç duyacağınız pratiğe sahip olana dek tüm stratejileri uygulayın ve yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>


Görüşlerinizi Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here