Anasayfa İş Dünyası Şirketler Pasinex CEO’su Steve Williams, Toronto’da Katıldığı Mines & Money Konferansında Değerlendirmelerde Bulundu

Pasinex CEO’su Steve Williams, Toronto’da Katıldığı Mines & Money Konferansında Değerlendirmelerde Bulundu

0

ABD ve Türkiye’de faaliyet gösteren Kanada merkezli çinko üreticisi Pasinex Resources, Toronto’da gerçekleştirilen ve madencilik sektörü için kilit önem taşıyan Mines & Money konferansına katıldı.

Pasinex Resources CEO’su Steve Williams, konferans sonrası Investing News Network ile gerçekleştirdiği kısa röportajda şirketin mevcut durumunu ve çinko piyasanın genel görünümünü değerlendirdi.

Hatırlatmak gerekirse Pasinex Resources hisseleri, son dönemde Türkiye’deki kriz ve çinko fiyatlarda yaşanan düşüş nedeniyle önemli ölçüde baskı altında kalmıştı. Ancak çinko fiyatlarındaki değer kaybı gibi bazı olumsuzluklara rağmen CEO Williams, geleceğe yönelik iyimser bir tablo çiziyor.

Investing News Network’ün Steve Williams’la gerçekleştirdiği kısa röportajın tamamını videodan izleyebilirisiniz:

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile VİOP'ta hisse senedi, altın ve döviz gibi tüm yatırımları risk almadan deneyin. 100.000 lira sanal para ile risk almadan yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin