Acil Para İhtiyacını Ortadan Kaldırın

21.01.2022

Günümüzde birçok insanın başına gelen bir çıkmazdır acil para ihtiyacı. Acil para nasıl bulunur şeklinde ummalı bir araştırmaya girilir bu gibi durumlarda. Sizlere, acil paraya ihtiyacınız olan durumlarda ne gibi fonksiyonel çözümler üretebileceğinizin çözüm önerilerini paylaşmak istiyoruz. Tabi ki bu yollar resmi ve sizin kısa bir zamanda ilgili sorununuzu çözmeye yönelik tavsiyeler olacaktır.

Muhakkak çevrenizden, yakınlarınızdan acil para lazım diyerek sizden fikir almak isteyenler olmuştur. Bu gibi durumlarda sadece günü kurtarmak da maalesef yeterli değildir. Çünkü ilgili sıkıntılı dönemi atlattıktan sonra aynı maddi sorunun tekrardan bizi sarması muhtemeldir. Acil para ihtiyacımız olan dönemi atlattıktan sonra eğer borç almış iseniz bu borcun ödenmesi de sizi ciddi ve önemli bir sürece itecektir. Vereceğimiz bu tavsiyelerimizi onlarla da rahatlıkla paylaşabilir, onların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Öncelikli olarak yapacağınız en resmi ve güvenilir çözüm, bankalardan, acil kredi verenlerden bu hizmeti almak. Acil nakit ihtiyacı için kredi çekmek sizi bu noktada önemli ölçüde rahatlatacaktır. Eğer kredi hususunda sıkıntı yaşıyorsanız kredili mevduat hesabı açtırmak ya da mevcut hesaplarınızda eksiye düşmek sizi bir süre idare edecektir. Bu süreci yakınlarınızdan alacağınız borçlarla da atlatabilirsiniz. Borç almak yerine çalışarak da belirli bir miktar para kazanabilirsiniz. Bunun için sermayesiz işler tercih edilmelidir. Günü birlik, kısa sürede dönüş alabileceğiniz işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mesut dedi ki:

  Gelir belgesiz kredi diye bir yerden başvuru yaptım başvurum onaylandı. Acil para ihtiyacım var kredi alsam mı almasam mı diyerek kararsız kaldım. Ne yapacağım bilmiyorum.

 2. Anonim dedi ki:

  Acil para ihtiyaçlarımı ortadan kaldıracak tek bir öneri yok. Aklıma sadece kredi çekmek geliyor o da bankalar bana kredi vermiyor.

 3. Tuncer dedi ki:

  Kredi çekerek acil para ihtiyacı ortadan kaldırılabilir. Bunun dışında arkadaşlardan borç alınabilir.

 4. sibel dedi ki:

  Acil para ihtiyaçlarını ortadan kaldıracak tek yöntem kredi çekmek ben başka bir yöntem bulamadım. Faiz oranları düşük olsa güzel olacak.

 5. bilal ali dedi ki:

  Para ihtiyacı acil olmasına acilde hangi bankaya kredi başvurusu yaptımsa olmadı hepsi geri çeviriyor. Geri çevirmese de yok sigorta parası yok ev tapusu isteyip duruyor. Hepside adına acil kredi nakit hazır koymuşlar vatandaşı kandırıyor hepsi. Acilse acil ihtiyacımız var işte. Şimdi sen bana kredi vermezsen ne zaman vereceksin başka zaman niye lazım olsun..

 6. selin dedi ki:

  Benimde acil nakit para sıkıntım var.