Emekli Maaş Promosyonları İçin En İyi 10 Seçenek

Emekli maaşı taşıma promosyon kampanyaları sayesinde 10.000 TL'ye kadar ödeme almak mümkün olabiliyor. Hangi banka ne kadar emekli maaş promosyonu veriyor, araştırdık ve bir rehber hazırladık.

Emekli maaşı taşıma promosyonları, bankaların emekli müşterilerine sunmuş olduğu fırsatlar arasında yer alıyor. Bankaların emekli maaş promosyonları, emeklilerin maaşlarını o bankadan almaları durumunda belirli bir tutarda nakit ödeme veya farklı avantajlar şeklinde olabiliyor.

Bankalar arasındaki rekabetin bir sonucu olarak ortaya çıkan emekli maaş promosyonları 5.000 TL ila 10.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bankaların kampanyaları emeklilere cazip fırsatlar sunarak tercihlerini belirli bir bankadan yana kullanmalarını bir nevi teşvik ediyor.

Bir bankadan başka bir bankaya emekli maaşı taşımak, emeklilere daha avantajlı faiz oranları, ücretsiz hizmetler, aidatı olmayan kredi kartı veya sigorta gibi fırsatları beraberinde getirebiliyor. Peki, hangi bankalar emekli maaş promosyonu ve taşıma kampanyaları sunuyor? Her bankanın farklı kampanyaları ve avantajları olabiliyor.

Örnek vermek gerekirse, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası, Garanti BBVA gibi büyük bankalar emekli maaşı promosyonları sunarken, Akbank, Yapı Kredi, ING Bank gibi diğer bankalar ise emekli maaşı taşıma kampanyalarıyla emeklilere çeşitli fırsatlar sağlıyor.

➡️ En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu Veren Banka:

  1. DenizBank ve ING 10.000 TL’ye kadar,
  2. Kuveyt Türk 8.000 TL’ye kadar,
  3. İş Bankası 7.000 TL’ye kadar emekli maaşı promosyonu ödüyor.

1. Ziraat Bankası Emekli Maaş Promosyonu

Ziraat Bankası emekli maaşı promosyonu, emekli aylığı tutarına göre farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Promosyon tutarı, emekli aylığı tutarının belirli aralıklarına göre değişiyor. Bu şekilde, banka müşterilerinin maaşlarına göre uygun bir promosyon ödemesi sağlıyor.

2. İş Bankası Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, 3 yıl süreyle emekli maaşlarını ilgili banka aracılığıyla alma taahhüdü karşılığında promosyon ödemesi alabiliyor. Bu ödeme, promosyona esas emekli maaşının İş Bankası hesabına aktarılmasını takiben gerçekleştiriliyor.

3. Garanti BBVA Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşı taşıma promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen emeklilerin, 1 – 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süreyle Garanti BBVA’dan alma taahhüdünde bulunmaları gerekiyor.

4. ING Bank Emekli Maaş Promosyonu

SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak avantajlı bir promosyon fırsatından yararlanabiliyorsunuz. ING Bank, emekli müşterilerine özel olarak sunulan bu promosyonla ek koşulsuz nakit ödeme yapıyor.

Promosyon tutarı, maaşınıza göre değişiyor ve 8.500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı vermeniz durumunda ek nakit promosyondan da yararlanabiliyor ve toplamda 10.000 TL’ye kadar maaş promosyonu elde edebiliyorsunuz. Bu promosyon fırsatından yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da yararlanabiliyor.

5. Akbank Emekli Maaş Promosyonu

Akbank emekli maaş promosyonu, 1 Temmuz – 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu dönemde emekli maaşını Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını Akbank’tan alma taahhüdünde bulunan emeklilere özel bir promosyon veriliyor.

Promosyon tutarı, emekli maaşının miktarına göre belirleniyor. Aşağıda, farklı maaş aralıkları için sağlanan promosyon tutarlarını görebilirsiniz:

Emekli maaşını Akbank’a taşıyanlar ayrıca ek avantajlardan da yararlanabiliyor. Örneğin, kampanya dönemi içinde aktif bir Akbank bireysel kredi kartı sahibi olmayanlar veya ilk kez Axess veya Wings kartı başvurusu yapanlar, belirli bir harcama taahhüdüne uyduklarında 3.000 TL chip-para ile toplamda 10.000 TL ödül alabiliyor.

6. Kuveyt Türk Emekli Maaş Promosyonu

Emekli aylığını Kuveyt Türk’e taşıyanlar, promosyon başvurusunda bulunmaları halinde 6.000 TL’ye varan promosyon ödemesi alma fırsatını elde edebiliyor. Bilindiği gibi Kuveyt Türk, katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteriyor ve faizsiz bankacılık hizmetleri sunuyor.

7. Halkbank Emekli Maaş Promosyonu

Halkbank’ta promosyon ödemeleri, emekli maaşının miktarına ve belirli koşullara göre değişkenlik gösteriyor. Diğer yandan, emekli maaş promosyonu imkanının yanı sıra, Halkbank emekli müşterilerine bir dizi ayrıcalık sunuyor.

8. TEB Emekli Maaş Promosyonu

TEB Emekli Bankacılığı, SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı emekli maaşını TEB aracılığıyla alan müşterilere özel olarak tasarlanmış bir hizmeti beraberinde getiriyor. TEB’in emekli müşterisi olarak maaş promosyonu almanın yanı sıra birçok fırsattan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca finansal ihtiyaçlarınızı da emekli maaş müşterisi olma ayrıcalığıyla karşılayabiliyorsunuz.

9. VakıfBank Emekli Maaş Promosyonu

VakıfBank, müşterilerine emekli maaş tutarlarına bağlı olarak farklı promosyon miktarları sunuyor. Bu sayede emekli müşteriler, maaşlarının yanı sıra üç yılda bir olmak üzere ek bir gelir elde etme fırsatı yakalıyor. Bankaların emekli maaş promosyonları nakit olarak ödeniyor.

10. DenizBank Emekli Maaş Promosyonu

DenizBank’ın emeklilere yönelik TL nakit hediye programı, emekli müşterilerine maddi açıdan ek bir rahatlık ve destek sunmayı hedefliyor. Emekli maaşını DenizBank’a taşıyanlar, belirli bir tutarda TL nakit hediye kazanma fırsatı yakalıyor. Nakit hediye miktarı, emekli maaşınıza bağlı olarak belirleniyor.

Bankaların emekli maaş promosyonları çeşitli olabiliyor. Bu nedende emekli maaşınızı taşıdığınızda üç yıl boyunca aynı bankadan hizmet alacağınızı da göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanız faydanıza olacaktır. Elbette, verilen emekli maaşı promosyonundan feragat ederek sözleşme yılı dolmadan bankanızı değiştirebileceğinizi de belirtelim.

Exit mobile version