Ferdi Kaza Sigortası ile Kendinizi ve Sevdiklerinizi Koruyun

QNB Finansbank ve Cigna’nın ortaklığı altında faaliyet gösteren Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., beklenmedik kazalara karşı sizin ve sevdiklerinizin yaşamını güvence altına alır. Cigna Finans farklı teminatları kapsayan ve herkese hitap eden ferdi kaza sigortası paketleri ile öngörülemeyen kazalara karşı koruma sağlar.

Peki, ferdi kaza sigortası nedir, ne işe yarar? En basit anlamıyla ferdi kaza sigortası, günlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı belirli tutarlarda prim ödeyerek önceden önlem almanızı sağlayan bir güvencedir.

Beklenmedik Risklere Karşı Her Zaman Hazırlıklı Olun

Ferdi kaza sigortası, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi beklenmedik durumlara karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Cigna Finans, ferdi kaza sigortası şemsiyesi altında birbirinden farklı 6 adet ürün sunar. Bu ürünler, Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası, Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası, İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası, Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası, Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası ve Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası paketleridir.

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu oluşan sürekli sakatlık veya ölüm gibi durumlarda size ve sevdiklerinize maddi destek sağlarken, ücretsiz diş sağlığı hizmetleri de sunar.

İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası paketi ücretsiz diş sağlığı hizmetlerine göz sağlığını da dahil eder.

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası paketinde, kaza sonucu vefat ya da sürekli sakatlık durumlarında toplu ödeme yapılırken, aynı zamanda poliçede tanımlanmış olan ev ve araçla ilgili hizmetlerde de çözümler üretilir. Ayrıca bu pakette ulaşım, giyim, ev tekstili ve kuru temizleme gibi hizmetlerde %30’a varan indirim seçenekleri mevcuttur.

Primini Geri Ödeyen Poliçe İle Tanışın

Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu sürekli sakatlık durumu veya vefat halinde sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Bu pakette yer alan kanser teminatı sayesinde, kanser hastalığına yakalandığınızda toplu ödeme yapılarak maddi destek sağlanır. Kanser hastalığı nedeniyle ödenen tutarı tedavi masraflarınız için ya da fatura, kira veya kredi ödemeleri gibi diğer günlük ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Bu sigorta poliçesinin sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi, poliçe süresi boyunca poliçede tanımlanmış risklerin gerçekleşmemesi halinde ödediğiniz primi BSMV kesintisinden sonra geri alma imkanınızdır. Böylece, poliçe süresinde herhangi bir kaza sonucu sakatlık yaşamadıysanız, vefat olmadıysa ya da kanser hastalığına yakalanmadıysanız sigorta süresinin sonunda ödediğiniz prim tutarını iade alırsınız.

Ev Kazalarına ve Hastane Masraflarına Karşı Önlem Alın

Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası, özellikle evde başınıza gelebilecek kazalara karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. Bu pakette kaza sonucu sakatlık ve vefat durumları güvence altına alınırken, ek olarak kaza sonucu hastaneye yatmanız halinde günlük olarak belirli tutarda bir ödeme sağlanır. Ayrıca, Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası paketini satın alanlar ambulans, tıbbi danışmanlık gibi hizmetlerden de ücretsiz olarak faydalanabilir. Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası acil durumlarda destek sunar. Paket kaza sonucu sakatlık ve vefat durumunda ödenen tutarların yanında, herhangi bir kaza sonucu hastanede yatarak tedavi görmeniz halinde günlük para ödemesi yapılmasını kapsar.

Cigna Finans farklı ihtiyaçlar için ideal çözümler sunan 6 adet ferdi kaza sigortası ürünü ile sizi ve sevdiklerinizi beklenmeyen kazalara karşı güvence altına alır. Cigna Finans ferdi kaza sigortası seçeneklerini detaylı olarak inceleyerek ihtiyaçlarınıza, önceliklerinize ve beklentilerinize en uygun ürün paketleri ile tanışabilir, avantajlı prim tutarları ile öngörülemeyen risklere karşı önlem alabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu