Hakkımızda

Konupara, kişisel finansın anlaşılmasını kolaylaştıran çevrimiçi bir kaynaktadır.

Paranızı yönetme hususunda açık ve pratik öneriler sunan, deneyimli ve sertifikalı yazarlara ev sahipliği yapar. Yatırım yapmak, yeni bir ev satın almak, tasarrufa başlamak ya da başka herhangi bir finansal hedefe ulaşmak isterseniz, Konupara’nın 2.000’den fazla içerikten oluşan güçlü kütüphanesi sorularınızı cevaplayacaktır.

Yayınlarımız

Deneyimli ve sertifikalı yazarlarımız ile doğru, tarafsız ve güncel içerik oluşturmak için sürekli birlikte çalışırız.

Verdiğimiz bilgilerin doğru olduğundan kesinlikle emin olmak için güvenilir birincil kaynakları kullanarak her bir istatistiği, alıntıyı ve olguyu titizlikle kontrol ederiz.

Paranız ve hayatınız söz konusu olduğunda, sadece yaptığınız seçimlerden değil, aynı zamanda onları yapmanıza yardımcı olan bilgilerden de emin olmanız gerektiğine inanırız.

İşte tam da inandığımız bu amaç çerçevesinde de, Konupara’da karşınıza çıkan her bir içerik parçasını temel ilkelerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak ele alır ve hazırlarız.

İlkelerimiz

Konupara’daki her bir içerik parçasını, ilkelerimizi göz önünde bulundurularak tasarlar ve oluştururuz.

Okurlarımız Önce Gelir: Konupara’daki bir numaralı hedefimiz, okurlarımızın finansal yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmaktır. Sitemizi her ziyaret ettiğinizde, bunu başarmanıza yardımcı olacak mümkün olan en iyi içeriği sağlamak için çalışırız.

Güvenilir Bilgi Güçtür: Yeni içeriklerimizi en güncel araştırmalardan, gelişmelerden, yasal değişikliklerden, trendlerden ve daha fazlasından ilham alarak oluştururuz. Ek olarak, içeriklerimizi resmi kaynaklara ve finans uzmanı topluluklarının şu anki anlayışını yansıtan güvenilir araştırmalara dayandırırız.

Problem Çözüme Ulaşmalıdır: Bir krediye başvuru sürecini ya da bir finansal hedef için tasarruf etmenizi biraz daha kolaylaştıramıyorsak, bu bizim işimizi iyi yapmadığımız anlamına gelir. Biz, her zaman içeriğimizi olabildiğince pratik ve uygulanabilir hale getirmek için çalışıyoruz.

Ekibimiz

Ekibimizi ve yazarlarımızı tanıyın! Arkaplanda çalışan ekibimiz mesleki deneyime sahipken, sertifikalı yazarlarımız kapsamlı bilgi ve yazma becerilerine sahiptir.

YAĞIZ OKAN
Kişisel Finans Yazarı

Kişisel finans alanında uzmanlaşmış serbest bir yazar olan Yağız Okan, Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık ön lisans derecesine ve yine Anadolu Üniversitesi İktisat lisans derecesine sahiptir.

MEB’den almış olduğu eğitimler ile Genel Muhasebe ve Finansal Okuryazarlık Sertifikası almaya hak kazanmıştır. Konupara’da deneyim ve uzmanlığı çerçevesinde kişisel finans konularına yönelmekle birlikte; kredi, kredi kartları, mevduat hesapları ve sigorta gibi bankacılık ürünlerine ilişkin yazılar hazırlamaktadır.

CAN ÇELİK
Kripto Para Yazarı

Bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasası ile ilgilenen ve ayrıca bu piyasada aktif olarak olarak yatırım yapan Can Çelik, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme lisans derecesine sahiptir. Şu anda özel bir firmada çalışmaya devam etmektedir. Konupara’da Bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasasına yönelik araştırmalar, analizler ve içeriklere yoğunlaşmaktadır.

BATUHAN ÖZKAN
İş Dünyası ve Girişimcilik Yazarı

İşletme bölümü lisans derecesine sahip olan Batuhan Özkan, şu anda özel bir firmada müşteri operasyonları bölümünde çalışmaktadır. Konupara’da iş dünyası, girişimcilik, kariyer, para kazanma yolları, yeni iş fikirleri ve iş yaşamı odak noktasında yazılar yazmaktadır.

Bize Ulaşın

Okuyucularımızdan haber, yorum ve öneriler almayı seviyoruz! Bizimle paylaşmak istediğiniz bir yorumunuz veya öneriniz varsa, iletişim sayfası üzerinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.