Anasayfa Strateji Kariyer Kampüste Kariyer Şenliği başlıyor

Kampüste Kariyer Şenliği başlıyor

İKÜ Kariyer Kulübü’nün her yıl düzenlediği Kampüste Kariyer Şenliği ’17 etkinliğinde firmalar ile üniversite öğrencileri buluşuyor.

0

Üniversite öğrencileri ve firmalar Kampüste Kariyer Şenliği ektiğinde İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesinde bir araya geliyor. Öğrenciler, stantlarda kurum yetkilileri ile buluşup birebir iletişime geçebilecek ve çalışmak istedikleri kurumlardan staj ve iş başvuruları hakkında bilgi alabilecek.

Kampüste Kariyer Şenliği, üniversite öğrencilerinin firmalarla tanışmalarını, iş hayatına dahil olmalarını sağlayarak kariyerlerine başlayabilmeleri için bir fırsat sunmayı ve katılımcılar için etkinliğin verimli ve dolu bir şekilde geçmesini amaçlıyor.

2011 yılından bu yana düzenlenen Kampüste Kariyer Şenliği ektiğinde, şimdiye kadar çeşitli sektörlerden pek çok firma öğrenciler ile bir araya gelmiş, öğrencilerin iş yaşamına dahil olmasına katkıda bulunmuştu.

5-6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde, 10:00-21:00 saatleri arasında İKÜ Ataköy Yerleşkesinde düzenlenecek Kampüste Kariyer Şenliği’17, 10 oturumdan oluşacak ve ilk gün gerçekleşecek Kariyer Onursal Ödülleri Gecesi ile başlayacak. Sonraki günlerde birçok firmanın öğrenciler ile buluşacağı etkinlik, konser ve sürprizlerle devam edecek.

Etkinliğe ön başvuru yapmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer Şenliği İKÜ

Detaylı bilgi almak için:
Mert Dai
0507 291 22 06
mertdai27@gmail.com

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile VİOP'ta hisse senedi, altın ve döviz gibi tüm yatırımları risk almadan deneyin. 100.000 lira sanal para ile risk almadan yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin