Pagegy, kredi kartı ödemeleri için İyzico’yu kullanacak

13.10.2021

Kurulduğu günlerde tek eksiği ödeme seçenekleri olarak gösterilen Pagegy, İyzico ile anlaştı. İyzico, ülkemizde bulunan e-ticaret siteleri tarafından en çok tercih edilen ödeme altyapılarından biri konumunda. Kuşkusuz ki, bu kadar çok tercih edilme sebebi neredeyse tüm bankalardan ödeme alabiliyor olması ve aynı zamanda kısa bir süre içinde kolay entegrasyon ile anında kullanılabiliyor olmasıdır.

İyzico ile anlaşmasının ardından Pagegy kullanıcıları bundan böyle yalnızca satışlarına odaklanabilecekler. E-ticaret sitesi kurmak oldukça zor bir iştir fakat Pagegy, kolay kullanımı ve sistemiyle bu zorluğu ortadan kaldıran bir ürün. Sanal POS ve ödeme altyapısı olarak İyzico’yu tercih etmesiyle birlikte satıcıların yalnızca ürünlerini, satış hizmetlerini ve kârlarını düşünmesi gerekecek. Kısacası, Pagegy e-ticareti çok daha fazla kolaylaştırdı.

Daha öncesinde yazdığımız E-ticaret Sitesi Kurmak Pagegy ile Kolaylaştı adlı yazımızı okuyarak, Pagegy hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.