PayPal Nakit Kart Türkiye’de, Başvurular Açık

14.10.2021

Dünyanın önde gelen çevrimiçi ödeme sistemi PayPal, uzun süredir ülkemize Türkçe destek ve hizmet veriyordu. Yaptığı anlaşmalarla Türkiye’de bazı e-ticaret sistemleri ve sahibi olduğu eBay (Gittigidiyor)‘de ödeme sistemleri mevcuttu.

PayPal, web sitesi üzerinden günler önce duyurduğu nakit kart başvurularını almaya başladı. PayPal nakit karta web sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi İstanbul’daki Migros‘lardan nakit kartınızı anında alabiliyorsunuz.

PayPal Nakit Kart nedir ve ne işe yarar?

Eğer bir PayPal kullanıcısıysanız zaten bunun ne anlama geldiğini tahmin ediyor olmalısınız. Çevrimiçi hesabınızda bulunan bakiyenizi nakit kart kullanarak harcayabiliyorsunuz, tam olarak Türkiye’de bankaların verdiği nakit kartlarla POS üyesi işyerlerinden alışveriş yapabiliyorsanız, PayPal nakit kartınızla da bakiyeniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. Yalnızca alışveriş değil, hesabınızda bulunan bakiyenizi Türkiye’deki anlaşmalı ATM’lerden çekebilir ya da PayPal hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Bu kartın dezavantajları yok değil, mesela kartın kullanıcı sözleşmesinde kart ile yıl içersinde maksimum 2000TL tutar çekebileceğimiz ayrıca günlük bir harcama limitinin bulunmadığı fakat yılda maksimum 5000TL harcama yapabileceğimiz belirtiliyor.

PayPal nakit karta başvurmadan önce oran ve komisyonları detaylıca inlemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.