Anasayfa Teknoloji Mondo aracılığıyla dört ayda 20 milyon sterlin transfer edildi

Mondo aracılığıyla dört ayda 20 milyon sterlin transfer edildi

Birleşik Krallık merkezli yenilikçi banka Mondo aracılığıyla yapılan para transferi 20 milyon sterlini geçti.

0

Birleşik Krallık merkezli yenilikçi banka Mondo aracılığıyla sadece dört ayda 52 bin müşterinin 20 milyon sterlin para transferi gerçekleştirdiği açıklandı.

Mondo tarafından yapılan açıklamada uygulamanın başlangıçta iki aylık sürede harcanan günlük toplam tutarın 80 sterlin seviyelerindeyken son iki ayda bu rakamın 200 bin sterlin seviyesine çıktığı belirtildi. Açıklamada mart ayında beta olarak kullanıma açılan Mondo uygulamasının yalnızca dört ayda 52 bin kullanıcıya ulaştığı ve bu kullanıcıların yaklaşık 20 milyon sterlini geçkin harcama yaptığına da yer verildi.

Mondo için büyük bir hedef olan 20 milyon sterlin harcama tutarı, diğer benzeri yenilikçi dijital bankalar için de hiç kuşkusuz ki önemli bir gelişme oldu.

İngiltere’nin ilk akıllı bankası olarak yola çıkan Mondo, ‘yenilikçi dijital bankalar’ için de sektörün lideri olmak istiyor. Henüz beta sürecinde büyük bir hedefi gerçekleştiren Mondo için alan liderliğinin çok da uzak olduğu söylenemez.

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile VİOP'ta hisse senedi, altın ve döviz gibi tüm yatırımları risk almadan deneyin. 100.000 lira sanal para ile risk almadan yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin