Taksitli iPhone 6 Nereden Alınır?

14.10.2021

Cep telefonları gibi cihazlara kredi kartıyla taksit yapılması imkanı artık yok fakat yine de taksitle telefon alma imkanınız var. Ben özellikle yeni çıktığı için iPhone 6 modelini nasıl ve nereden taksitle alabileceğiniz konusunda fikir vermek istiyorum.

Turkcell, Avea, Vodafone ile Taksitli iPhone 6

Mutlaka yukarıda adı geçen GSM operatörlerinden birini kullanıyorsunuzdur. Bu operatörleri kullanmaya devam ederek taksitli olarak iPhone 6 alma fırsatınız var. Faturasız hat kullanıyorsanız, tek dezavantajı faturalı bir hatta geçecek olmanızdır. iPhone 6 ülkemize geldi, Turkcell, Avea, Vodafone gibi operatölerde iPhone 6 tarifelerini açıkladılar. Sizler için inceledim ve o tarifelere bir bakalım:

Turkcell‘de, 24 ay taksitle ayda 177,99 TL’ye iPhone 6 alabiliyorsunuz. Elbette tarife ücreti içinde. Tarife içinde 1000DK, 4GB İnternet ve 1000SMS yer alıyor.

Avea‘da, iki çeşit taksit imkanı bulunuyor. faturaya ek taktsitle 24 ay için 144 TL, 36 ay için 113 TL (en az) ödeyerek iPhone alabiliyorsunuz. Avea’nın bu tarifesi yalnızca her yöne 1000 DK veriyor.

Vodafone‘da en düşük aylık ücret 150 TL ve 24 ay taksit imkanı sunuluyor. Vodafone bu tutar içersinde her yöne 500 DK, 500 MB internet ve 5000 SMS veriyor.

Küçük bir uyarı yapmam da fayda var. Yukarıda yayınladığım net tutarlara tarife ve iPhone 6 ücreti dahil. Ben, GSM operatölerinin hazırladığı güncel tarifelerden en uygun fiyata olanları yazdım. Kendize uygun daha farklı tarifelerle de alım yapabilirsiniz. Son olarak operatörler bu kampanyalar için taahhüt istemektedirler.

Bunun dışında Teknosa’nın sunmuş olduğu Teknokredi hizmetini araştırarak, Teknosa Mağazalarından da taksitli bir şekilde iPhone 6 alabilirsiniz. İnternet üzerinde satılan en ucuz iPhone 6 fiyatlarına ilgili bağlantı üzerinden de erişim sağlamanız mümkün.

YORUMLAR

 1. Ali dedi ki:

  Bankadan kredi çekip teknosaya vatana parayı peşin olarak veriyorsunuz. Banka kredisi operatörün size attığı kazıktan daha ucuz ;)))

 2. bahadır dedi ki:

  Vodafone da 2500 puan felan muhabbeti var o yüzden alamıyoruz milleti kandırıyolar hep

 3. Ferhat dedi ki:

  Zaten kredi kartlarına taksit yapılamadığı için mecburen operatörler aracılığıyla taksitli olarak alabileceğiz. Bir de iPhone 6 gibi telefonlar için teknokredi tarzında hizmet sunuyor bazı firmalar. Bu arada bir yerde görmüştüm iPhone 6’ya ek vergi gelecekmiş. Almak isteyen alsın derim bu kararı da nasıl aldılar anlamadım ya neyse.

 4. Anonim dedi ki:

  forum donanım,kızlar soruyor sitelerinden LABORANT76 nickine pm atın istediğiniz telefonda adınıza faturalı olarak 9 taksite kadar yardımcı olalım.

 5. Anonim dedi ki:

  Bende taksitli bir iphone 6 almak istiyorum ama hepsi tarifeye ek veriyor.