Turkcell’den 1TL’ye Akıllı Telefon Kampanyası

14.10.2021

Turkcell, kaçırılmayacak bir fırsata imza attı ve tarifye ek ayda 1TL‘den telefon satışı yapmaya başladı. Stoklarla sınırlı olan telefonlar, Android işletim sistemine sahip. Üstelik 36 aya varan vadelerle ödeme seçeneği yapmanız mümkün.

Kampanya yoluyla alabileceğiniz telefon modelleri: Samsung Galaxy Ace 4, Turkcell T50, LG G2 Mini, Samsung Galaxy Note 3 Neo ve Samsung Galaxy S5 16GB.

Kendinize uygun herhangi bir tarifeyi seçerek yukarıdaki telefonlardan herhangi birini tarifenize ek ayda 1TL’ye alabileceksiniz. Turkcell’den 1TL’ye Akıllı Telefon Kampanyası fırsatını kaçırmayın.

Kampanya katılım koşulları ise şöyle:

Kampanya dahilindeki akıllı telefonlara belirtilen tekliflerle sahip olabilmek için, 12/24 ya da 36 ay taahhütlü tarife ya da internet paketi ile birlikte alınması gereklidir.

Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmakta olup limit puanınız TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek belirlenir.

Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.

Kampanya koşullarına aykırılığın gerçekleşmesi halinde, BTK’nın belirlediği usullere uygun olarak hesaplanan tutar cayma bedeli olarak faturaya yansıtılır.

Turkcell’in kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır

Turkcell’in telefon kampanyasından yararlanmak için, Turkcell’in web sitesini ya da Turkcell Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. büşra dedi ki:

    Valla turkcell yaparsa ben onda bi bit yeniği ararım…

  2. Ayşe dedi ki:

    Turkcell bence dalga geçiyor. Zaten çoğu operatör ayda tarifye ek 1tl ye telefon veriyor. Tarife ücretleride aylık en az 100tl’den başlıyor. Bir de sınırlı sayıda demişler hayret ettim ben.